Recommended Posts

Kupljen je jer u tom trenutku na oglasima nije bilo dobre petice. Bio sam miran i nisam trazio drugi auto jer mi je lubenicar zavrsavao posao. Dobro je odrzavan pre mene pa nisam imao nekih velikih ulaganja, sem sto sam mu kupio felne od 17" i nove gume i jos neke sitnice od dodatne opreme. Medjutim, pre izvesnog vremena sam probao  drugarovu E46-cu i ponovo poceo da gledam oglase. Sve je moguce... :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hehe, razumem te...slicno sam i ja prosao. :) Uzaludno trazeci dobrog e39, bio sam prinudjen da kupim Passata u dobrom stanju. Dok ne bude opet viska para pa da se potrazi dobar Bmw. :)

Link to post
Share on other sites

Ja nisam imao vremena da cekam, posto sam prodao moj Bmw dosta brzo, pa sam ostao bez kola. A gledao sam od najjefinijeg do najskupljeg na oglasima tad, i krstio se sta prodaju. (kontao sam da dam i do 6000e za solidnog e39) pa ako nesto treba da se polako sredjuje. Sto mislim da nije u opste malo para za e39) A e60 su mi bili daleko sa budzetom, tako da njih nisam ni gledao. Trazio sam vecu klasu auta, zbog prostora.

Link to post
Share on other sites

Ahahahaha 

 

Ajmo, odavno nismo gledali nesto zanimljivo na oglasima. :D

Evo malo istorije, ovaj auto je pre 3,4 god bio kod mene u kraju, vozio ga tu neki ljubitelj BMW-a, bio stock motor mislim, mada je imao zvuk top.  

Imao Alpine 16". Brook-a izgledao.

Razmisljao sam o kupovini ovog auta u to vreme, tacnije hteo sam da ga uzmem, al sam nazvao kasno. :/  

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9100558/bmw-316-e30-turbo-hit-cena

 

Evo jedne moje slike iz Septembra 2013! 

18092013577.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Evo vozila,ja kad sam video,razboleo sam se od tuge,trenutno neostvareni cilj,BELI X

OD ovog nisam lepsi video na oglasima skoro,jedino sto sad nemogu da skrpim toliko love,jos sinoc bi otisao po njega da mogu da ga iskesiram

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9273284/bmw-x5-30d-restyling

inace cifra je 9K eura

Link to post
Share on other sites

Има препоруке Ауди клуба Србије xDxD Да ли су препоруке искрене као код нас...да ли је пао са мостааа xDxD

Link to post
Share on other sites
On 29.11.2016. at 0:13 PM, Noka said:

Poz,

Evo par stvari ako nekoga zanima dok je automobil bio kod mene (oko godinu ipo dana, tokom 2014/do decembra 2015)

Kada sam ga uzeo, bio je u prilicno losem stanju, moze se reci da sam ga vratio iz mrtvih :)

Dakle:

- Promenjena sva vrata, jer su stara bila u losem stanju, citaj trula, uradjen kompletan pod i kosevi, ostatak limarije je bio korektan sasvim

- Promenjen hladnjak, alternator i regler, zamenjeni svi kaisevi i spaneri, nov akumulator, zamenjeni svi kederi, brave, mikroprekidaci, potkrila, stavljen ispravan siber, sredjeni odvodi, sredjena rucna kocnica, novi prednji amortizeri, uradjen kompletan prednji trap, zamenjena salterica menjaca, sredjena izduvna grana, sredjeni senzori (spoljna temperatura,abs), ugradjen alarm, sredjena sirena, zamenjen mehanizam za brisace posto stari nije radio, sredjene prskalice i neki prekidaci/dugmici u kabini, zamenjena konzola klime...

- Sredjena sedista koja su na struju ali nisu radila ; dok je auto bio kod mene sve popravljeno i radilo, ukljucujuci grejace, sada ne znam koja je situacija

- Farabano: Prednji branik, hauba, levo krilo

- Promenjene felne, monitrane su ove koje su jos uvek na njemu, 18" original, ali sve 4 prednje

- Ja sam mu stavio ovaj Mtech volan, M tablu, crno nebo, hella black sa ksenonima, smoke bocne zmigavce, ubacio ambient light u kabinu i generalno sredio osvetljenje spolja i iznutra, jer je malo sta radilo..sredio muziku i ubacio ispravan vufer

- Jedino sto je ostalo da se sredi dok je auto bio kod mene je: tiho su se culi hidropodizaci, curelo je ulje na dekli poklopca motora, sredjivanje zadnjeg trapa i poliranje. 

- Potrosnja je bila skroz korektna i na plinu i na benzinu

- Razlog zasto sam ga prodao je jer mi je iskocila kombinacija za drugi auto a ne zato sto je auto bio pred umiranjem..

- Sledeci vlasnik kome sam prodao auto je izvadio plin, predihtovao motor, ofarbao gepek i polustranice, sredio klimu, zadnji trap i ispolirao auto, u kakvom je sada opstem stanju nije mi poznato. 


Poz

 

Jurim neku solidnu 34-ku,ova mi je zapala za oko,ali setih se da je pre izvesnog vremena vec bila na oglasima,ali u Kragujevcu. Izgleda da nesto nije kako treba,cim se nakon nekoliko meseci nasla ponovo na oglasima..

Link to post
Share on other sites