Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.polovniautomobili.com/oglas1555883/bmw_525_3000_kubika_v8_tdi/ komediaj od oglasa... 525 sa 3000 kubika, na slci trojka pogon 4x4 i sto je najbolje od svega TDi je u pitanju! xD

e znam tog coveka,covek je pun para radio je motor na njemu povecavao sve i svasta :D auto je perfekcija,osim one skorpije na vratima,ima je sa obe strane...inace vredi uzeti auto,da se pogleda....covek je stariji,ali budala teska,pojma taj nema sta je sve radio na njemu,pa ne zna ni koja mu je kubikaza,auto ide kao munja..toliko od mene pa odlucite :D

Link to post
Share on other sites

Zna li neko nesto o ovom e46, drugar se zestoko zagrejao da ga pazari ? culi smo se sa likom kaze da nikad nije lupan da je prava kilometraza i da je stanje bukvalno kao nov, kaze da nema ni jednu ogrebotinicu ni enterijer ni exterijer ?

http://www.polovniautomobili.com/oglas1530810/bmw_320_18_valvetronic/

Link to post
Share on other sites

Zna li neko nesto o ovom e46, drugar se zestoko zagrejao da ga pazari ? culi smo se sa likom kaze da nikad nije lupan da je prava kilometraza i da je stanje bukvalno kao nov, kaze da nema ni jednu ogrebotinicu ni enterijer ni exterijer ?

http://www.polovniautomobili.com/oglas1530810/bmw_320_18_valvetronic/

Nije mi jasno zasto ljudi na tako lep auto rade photo shop!!? :blink: I dal stvarno verujes da ima pokretni xenon, odnosno pracenje puta, a da nema kugle i fabricki xenon, vec naknadno ugradjene kinezare ko sto sam ja imao?! :huh: Izgleda stvarno jako dobro NA SLIKAMA, to ne sporim..

Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno zasto ljudi na tako lep auto rade photo shop!!? :blink: I dal stvarno verujes da ima pokretni xenon, odnosno pracenje puta, a da nema kugle i fabricki xenon, vec naknadno ugradjene kinezare ko sto sam ja imao?! :huh: Izgleda stvarno jako dobro NA SLIKAMA, to ne sporim..

gde si video photo shop?

pise samo pokretni xenon, verovatno je mislio na autonivelaciju visine, nigde ne spominje pracenje puta... i o kakvim kuglama pricas? :)

Link to post
Share on other sites

gde si video photo shop?

pise samo pokretni xenon, verovatno je mislio na autonivelaciju visine, nigde ne spominje pracenje puta... i o kakvim kuglama pricas? :)

Photo-shop se vidi najbolje oko tocka na jednoj slici, gde je guma bukvalno osmougaona... a i veruj mi, recu ti prosto, imam oko za te stvari.. a zasto bi napisao pokretni XENON, ako nije mislio na pracenje puta? To ima 99% auta danas, tu nivelaciju.. a i boga mi, neka pre 25 godina.. to ko sto kad sam ja kupovao novog RAV4, pise kao dodatna oprema NASLONI ZA GLAVU NA SEDISTIMA, PEPELJARA.. a auto bio 30.000 eura.. Koji racku da ja pisem da ima to sve kad ga budem prodavao, kad se takve stvari podrazumevaju.. Malo ga je zacinio lik, nista strasno.. ;)

Link to post
Share on other sites

da, primetio sam i ja da ima photoshop na 2goj slici . . . inace moguce da je mislio za nivelaciju farova . . . A ostalo cemo videti kad odemo da pogledamo, inace lik je rekao da daje garanciju na auto 6 meseci . . .

Link to post
Share on other sites

cuo sam se sa ovim za bmw, kaze daima pokretne farove kako se mota volan tako skrecu svetla, kaze da ima motocice neke a nema topowe, znaci na koju stranu se mota volan na tu idu i farovi, i kaze da se cuje kako zuji to motorce . . .

Link to post
Share on other sites

SINE , kada se "mota" volan , skrece auto , a farovi mogu da "prate" ... u nasoj azbuci W -ne postoji !!! , i .. ako nastavis tako - poceces da ucis TATU , kako se prave deca !

Link to post
Share on other sites

druze ..neki nas interni nesporazum , koji je nazalost "isplivao" , i na koji ne trebas da obracas paznju...kada ga budem dovoljno natovario....shvatices o cemu je rec !...do tada .....polakoooo!

Link to post
Share on other sites