delvecchio

Oglasi

Recommended Posts

Mozda mu je devojka zabranila BMW i sve sto ima veze sa tim xD Osetila se zapostavljenom

Kacili smo ovaj vec par puta. Na kraju spade na ove budjave fabricke 15ice pored svih onih full setova. A cena skoro pa ista. Lol  

Lepa kockica. Ovo je model sa sirim stop svetlima i M40 motorom. Zupcasti kais...

Sam po sebi nije los, ali... Prava kockica mora da ima 6 cilindra. Ja sam dosta dugo imao prethodnu verziju koja nije injection (316, bez i... sa uzim stopovima). Njen motor nema zupcasti kais, ima lanac, 10-11 ks se slabiji od ovog (90 ks) i nije los. Muku je mucio sa onim bezveznim karburatorom koji su u to vreme mnogi (Srbi, a nikako Nemci :D ) menjali karburatorom od Vektre i sl.

Ipak... 323i (lanac, 150 ks) je kockica po meri :D

11 hours ago, Zeljkamp said:

Povraca mi se od ovih M stikera... 

a meni od ovih sporet komandi za klimu

20 hours ago, Bengvejac said:

http://www.kupujemprodajem.com/BMW-e30-opruge-zamena-za-felne-5x120-28050229-oglas.htm?filter_id=71734009   Dajte neke informacije, da li izgledaju kao da su u pristojnom stanju, da li znate poreklo ovih prednjih,koliko spustaju itd..? sve informacije su dobrodosle :) 

Trazi 100e za rasparene ko za koje opruge, zaobidji.

Da li neko zna da li neko ima na prodaju u dobrom stanju 2x 8x18J i 2x 8x8.5J slijedeće modele felgi:

1. Style 135
  2. Style 32
  3. Style 193

Isključivo originalne BMW, Bomar i ostali me ne interesuju. Može sa ili bez guma.

Idealno bi bilo ovo:

d1b5c5043d.jpg

1 hour ago, castor said:

Da li neko zna da li neko ima na prodaju u dobrom stanju 2x 8x18J i 2x 8x8.5J slijedeće modele felgi:

1. Style 135
  2. Style 32
  3. Style 193

Isključivo originalne BMW, Bomar i ostali me ne interesuju. Može sa ili bez guma.

Idealno bi bilo ovo:

d1b5c5043d.jpg

De nadje bas moj auto :)

Jbga, neku kangrbu sam morao da stavim, a tvoj i moj škoro su identični, pa taman da se vidi i kako to izgleda... xDxDxD

1 hour ago, castor said:

Jbga, neku kangrbu sam morao da stavim, a tvoj i moj škoro su identični, pa taman da se vidi i kako to izgleda... xDxDxD

Evo Trazis i ovakve felne TgUTdw4.jpg