Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Procitajte opis.. uzeo ga je skoro i ne zeli da ga prodaje, vec stavio cisto ako se upeca neki tatin sin ili fanatik, budala, kako vec...

Pa i on je tatin sin,osim ako nije radio od svoje 7godine za njega... A auto koji je platio 9000e prodaje za duplo vise :blink:

Ne funkcionise to tako u Srbiji,da ne komentarisem dalje...

Link to post
Share on other sites

jel ovo Zlajin auto "zlaja81"?

jeste moj nidzo ali sam ga ja menjao a decko sa foruma koji je uzeo od mene i uradio dalju zamenu ima problema..Ja jesam vlasnik,ali je on ovo postavio..

Link to post
Share on other sites

jeste moj nidzo ali sam ga ja menjao a decko sa foruma koji je uzeo od mene i uradio dalju zamenu ima problema..Ja jesam vlasnik,ali je on ovo postavio..

idi u sup pancevo i stavi zabranu na auto,mogu odrade prenos ako to ne uradite...

Link to post
Share on other sites

Pre nego da kupim kockicu,naravno vrteo sam oglase (pošto nisam imao neke preporuke) i vidim jednu na slikama stvarno lepu,a u tekstu čovek se kune u decu da je prvi vlasnik,prava kilometraža,sve ekstra,auto se prodaje da bi usrećio novog vlasnika.........u oglasu piše 90 god. motor 2.0 prva boja itd......iskukam nekako broj šasije,kao ozbiljan sam i hoću da proverim da nije ukraden,džukela mi pošalje broj,ja naravno ubacim u VIN kad ono medjutim.........auto 86 god. M10........hoću da kažem da je puno prevaranata i da je veoma teško pronaći regularan auto,a dobar auto.......... :e30:

Link to post
Share on other sites