Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vozio sam i F10i e92 i f30 i e65 i f01, sve je to lepo ko ima dubok dzep, ali za one koji nemaju ovaj e46 pruza dobar ugodjaj. danas sam se navozao golfa7 u top opremi da dalje nema jos dsg, ali jebo to kad moras da mislis gde ces ga parkiras da ga neko ne ocese :)

Link to post
Share on other sites
On 2/5/2018 at 9:26 AM, FILIP-M3 said:

Koja je poenta napraviti auto da trosi 40+ litara?
Koliki rezervoar ima od 150l...

Sent from my (S' mobilni) LG
 

U US sam jednom rentao Escalade 6.2 v8. Oko 20 galona je stalo kada je upalio rezervu (pa malo još). A toliko troši, da se vidi kako kazaljka ide na dole :). Sa punim tankom je pokazao autonomiju od 420-30 milja.

Doduše, kod njih je galon oko $2.5, što nije strašno toliko što se para tiče. Na bordu je pokazivao od 18/22 mpg. Što je nešto iznad 12l-13l/100km. E sad ne sećam se koliko sam prešao od punog do rezerve ... nisam nešto obratio pažnju, ali smo tu negde oko 400 milja prešli. Ali mi 12-13 deluje totalno nerealno (da ne kažem da je benzinac u pitanju :) ). Ali više od 15l nije sigurno, bar po mom subjektivnom osećaju. 

Link to post
Share on other sites

Da da , sve je individualno i od mesta do mesta, tezak sam pacer sto se lozim. Kod nas je tako nekako kako sam napisao..

Po Bgd i vecim gradovima je velika dnevna kilometraza, ali imate dosta prostora za kruzing..

Link to post
Share on other sites
32 minutes ago, Djoksa530i said:

Samo me zanima 1 stvar koja je iz m paketa na ovom autu...piksla?

Ima "pripremu" za M paket :) tj mozes sam da mu promenis branike, volan, suspenziju ;)

Link to post
Share on other sites