Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 hours ago, Stefan L. said:

Ovaj auto mi je nudjen u zamenu. Mislim da je momak bio sa devojkom, ili zenom, da pogleda Seat Leona R Line koji sam tada prodavao. 

Link to post
Share on other sites

od kako ga je komsa uzeo ima vec skoro vise od 8 meseci nije presao vise od 1000km, jer zivi i radi preko, ovde dodje 2 x godisnje. imao je megana 2 rs pa se dzorao uz masnu doplatu za ovaj audi. Bas je dobar auto ali skupoooo

Link to post
Share on other sites
On 11/30/2018 at 9:09 PM, dredger said:

A jel se secate ovog auta, bio je na oglasima jos u fazi sklapanja. Evo covek ga zavrsio

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13348083/ferrari-355-replica?ref=mat_ad

Secam se oglasa,trazio oko 10.000e za polu raspad i kamaru delova...

Lepo sada deluje na slikama,ALI veliko je pitanje da li to sad prolazi tehnicki.... :)

Link to post
Share on other sites

На сликама је очајан...траљаво одрађено...предњи браник зазори ма све је промашај за ове паре!

 

Link to post
Share on other sites
18 hours ago, lajsna said:

Što bi rekli na zapadu sleeper

Sleeper je nesto drugo, ovo je na zapadu malo redji karavan, a kod nas verovatno jedini, a sigurno jedini u ovakvom stanju. Nije bas neki raritet, ali spada u grupu sa npr e36 318is sa cetvoro vrata. Ispravice me neko ako gresim.

Link to post
Share on other sites
On 12/4/2018 at 6:16 PM, dredger said:

Sleeper je nesto drugo, ovo je na zapadu malo redji karavan, a kod nas verovatno jedini, a sigurno jedini u ovakvom stanju. Nije bas neki raritet, ali spada u grupu sa npr e36 318is sa cetvoro vrata. Ispravice me neko ako gresim.

17 godina star karavan sa 4400 kubika 286 konja i 440Nm je definicija sleepera

Link to post
Share on other sites