Recommended Posts

11 minutes ago, miksa said:

Sad sam malo izdetaljisao slike od ovog e39.... 

Nije bas tako kako deluje na keca. 

Pragovi su farbani(vidi se da su pozadi zafarbane i zastitne gume kod zadnjih tockova), moguce da je trulex.

Volan je verovatno katastrofa (cim je slikan sa navlakom). 

Istackan od kamencica, rizle, branik i hauba. 

Airbag za suvozaca izgleda izvaljen, verovatno je opaljivao. 

Dugme od 4 migavca razvaljeno... 

 

Sad kad sam sagledao ovo sve, izgleda da ima jos mnogo sitnica koje se jedino uzivo mogu videti. 

Zadnji branik je cak od pre facelifta, a ni prednji ne lezi kako treba, ne nastavlja se na krilo lepo.

Cak je i navlaka volana pocela da se cepa (gornji levi ugao volana) a u gornjem desnom se vidi i da je volan izbledeo (ispucao) pregazio je on mnogo vise nego sto pise.. A gore ne verujem da je placen vise od 1000e :/ 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

16 minutes ago, miksa said:

Sad sam malo izdetaljisao slike od ovog e39.... 

Nije bas tako kako deluje na keca. 

Pragovi su farbani(vidi se da su pozadi zafarbane i zastitne gume kod zadnjih tockova), moguce da je trulex.

Volan je verovatno katastrofa (cim je slikan sa navlakom). 

Istackan od kamencica, rizle, branik i hauba. 

Airbag za suvozaca izgleda izvaljen, verovatno je opaljivao. 

Dugme od 4 migavca razvaljeno... 

 

Sad kad sam sagledao ovo sve, izgleda da ima jos mnogo sitnica koje se jedino uzivo mogu videti. 

Zadnji branik je cak od pre facelifta, a ni prednji ne lezi kako treba, ne nastavlja se na krilo lepo.

Cak je i navlaka volana pocela da se cepa (gornji levi ugao volana) a u gornjem desnom se vidi i da je volan izbledeo (ispucao) pregazio je on mnogo vise nego sto pise.. A gore ne verujem da je placen vise od 1000e :/ 

Link to post
Share on other sites

Mene kod ovog buni godište. 2002 a stariji tip volana, nema prstenova na tabli i koliko vidim asc. 

Moslim sve je to ok za neko 2001. kad su krenuli restajl varijante. 

Verovatno je ok sve ali nikad nisam video ovu varijantu sa ovim godištem.

Link to post
Share on other sites

Septembar 2000godine je poceo restilizovani model.

Volan je MF M5 i dugme je DSC.

Sad sam video jos jedan detalj,prekidac za svetla,tj oko njega je izguljeno totalno.

 

Kod mene je isti takav volan fabricki (10.2000) isto je DSC,na satu pise 265.000km i onaj prekidac za svetla kod mene je skoro kao nov.

Link to post
Share on other sites

Nasa saobracajna dozvola u Srbiji je problem, datum prve registracije je u nasoj dozvoli datum proizvodnje.

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites
2 hours ago, miksa said:

Septembar 2000godine je poceo restilizovani model.

Volan je MF M5 i dugme je DSC.

Sad sam video jos jedan detalj,prekidac za svetla,tj oko njega je izguljeno totalno.

 

Kod mene je isti takav volan fabricki (10.2000) isto je DSC,na satu pise 265.000km i onaj prekidac za svetla kod mene je skoro kao nov.

Mozda je vozila neka gospoja sa kandzama umesto noktiju pa je zato izgrebano kod prekidaca svetla :DxD

Edited by djoxE39
Link to post
Share on other sites
On 6/5/2019 at 6:33 PM, Sale-Sombor said:

Trazio sam od prodavca par puta vec broj sasije da proverim po vinu, ali ga i dalje nisam dobio

Ima li sta novo brat?

Link to post
Share on other sites
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14335166/bmw-520-e39?fbclid=IwAR1Nx9m19a69ui6U7wCZlk66u2-0NpmihWmjAccoIZL0x62wXEsfhGdNTRU
Fino deluje, fina i cena.
Da li neko ima objasnjenje za instrument tablu u zivotu nisam video (sem na jednom M5 iz Amerike) u ovoj boji [emoji33] 
Individual bajo moj hahah [emoji23] jako je retka ta tabla uglavnom je isla na individual sa tamno plavim exterijerom.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Jel ovo stvarno tvoj auto? Da pazim sta cu da napisem [emoji23]

 

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

 

 

Jeste,moj je ima tema o njemu pisi slobodno[emoji16][emoji16]

 

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

 

 

 

Link to post
Share on other sites
Previse sareno za moj ukus smile.png

Sent from my EML-L29 using Tapatalk


Svako ima svoj ukus,mn se svidio ipak je fabrika to radila a uzet je auto sto mu po stanju mogu parirati samo mozda jos 2 karavana u CG

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Meni smeta crna najvise, bas ne ide u sve ovo pogotovo sto je recimo rucica rucne samo plastika crna, pa okvir za kvaku, pa volan i tabla. A inace sto se tice e39 ostace mi verovatno samo neostvarena zelja. :(

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Jeste sareno, cudan izbor boja. Al brate, meni se jako svidja. Jesu li i lajsne fabricki kozne?
Sve je fabricko sem motora menjaca i plina bio 2.0 2vanosa automatik ubace 2.5 2vanosa manual
Meni smeta crna najvise, bas ne ide u sve ovo pogotovo sto je recimo rucica rucne samo plastika crna, pa okvir za kvaku, pa volan i tabla. A inace sto se tice e39 ostace mi verovatno samo neostvarena zelja. sad.png

Sent from my EML-L29 using Tapatalk


Mozda na slike tako djeluje uzivo potpuno drugacije izgleda bas mu kontrast daje,mozda se ta zelja ostvari kod nas u CG im je cijena u nista dosla

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, dredger said:

cini ti se,tu su negde sa nasim cenama

samo je ovo ektremno dobar primerak

kod nas su ovo godiste obezvredjeni krsevi koji se prodaju oko 5K eura,ali nista ne valja na njima....

Link to post
Share on other sites