Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, dredger said:

Vozio sam kocku, al pre 10 godina hahahah

Ja je vozim sad i gledacu sto je moguce duze. :D Kocku jedino moze samo da slomi neki zakon koji se u poslednje vreme donose...

Link to post
Share on other sites

Ja sam A3 uzeo iz dva razloga, prvi jer provereniji auto nisam mogao da kupim (u familiji mi je od kad je bio godinu dana star, znam ga od prvog dana) presao pravih 160k. A drugi, jer je prelazno resenje, a nakon toga ostaje zeni :)

A kocku vec duze vreme planiram, nego su stalno drugi prioriteti ali sam siguran da cu ostvariti sebi tu zelju, mada cu se lomiti kocka ili e46 cabrio jer su kocke sve skuplje pa je cifra jako slicna izmedju njih.

Link to post
Share on other sites
28 minutes ago, Djoksa530i said:

Ja sam A3 uzeo iz dva razloga, prvi jer provereniji auto nisam mogao da kupim (u familiji mi je od kad je bio godinu dana star, znam ga od prvog dana) presao pravih 160k. A drugi, jer je prelazno resenje, a nakon toga ostaje zeni :)

A kocku vec duze vreme planiram, nego su stalno drugi prioriteti ali sam siguran da cu ostvariti sebi tu zelju, mada cu se lomiti kocka ili e46 cabrio jer su kocke sve skuplje pa je cifra jako slicna izmedju njih.

A ona ideja o e34?

Link to post
Share on other sites

Ideje su razne, ali e30 ili e46 me sad drze, ali za to treba realno jos par god...e34 prica za sebe, ali prevelik za vikend auto inace bas specifican osecaj u voznji.

Edited by Djoksa530i
Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14629612/bmw-120-coupe-m-sport-paket

Kako vam se čini? S obzirom na kilometražu i da je kupljen ovde, kako vam deluje cena? 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Stefan Tomic said:

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14629612/bmw-120-coupe-m-sport-paket

Kako vam se čini? S obzirom na kilometražu i da je kupljen ovde, kako vam deluje cena? 

Meni se ovaj auto nikada nije svidjao, nekako mi nije to to, mnogo mi je lepsi obican e87. Konkretno ovaj na oglasu deluje dobar, ali cena je prejaka. Dodas 3k evra i kupis proveren F30 u odlicnom stanju. 

Link to post
Share on other sites
On 8/23/2019 at 11:48 PM, Djoksa530i said:

Ideje su razne, ali e30 ili e46 me sad drze, ali za to treba realno jos par god...e34 prica za sebe, ali prevelik za vikend auto inace bas specifican osecaj u voznji.

Vozio sam nekad i e34, 520i, onaj stariji od 136ks, islo je to fino i stvarno je bila uzivancija voziti ga. Caletov je to bio auto, ja tek polozio...ne da sam ga slupao nego smo ga tako havarisanog prodali. Tako nezgodno sam se slupao s nekim puntom, isterao mi je auspuh 30 cm, ceo auto mi se iskrivio. Ja bio pijan, ovaj sto je vozio punta drogiran, recept za katastrofu. Sva sreca niko nije prosao sa nekim tezim povredama. 

Link to post
Share on other sites
On 8/24/2019 at 9:22 AM, Stefan Tomic said:

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14629612/bmw-120-coupe-m-sport-paket

Kako vam se čini? S obzirom na kilometražu i da je kupljen ovde, kako vam deluje cena? 

Jeste relativno nov auto, al zastareo, faktički iz 2007. godine, a to je zgloglasni motor gde odmah moraš spremiti 1000e za lanac zlu ne trebalo... A to je već nebulozna cena, bolje kupiti BMW 1icu za taj novac

Link to post
Share on other sites

Ma kakav lanac, auto presao 70.000 km. Meni licno se dizajn ne svidja, ali su izgleda retki pa je cena takva kakva jeste. 

Inace moj bas dobar drugar je vozio 318d, 2007, taj zloglasni motor, vozio ga 7 godina, radio mu turbo i crko mu jedan ksenon, motor samo suskao. Sad 3 godine vozi f10, 2.0d, automatik, znaci po ovim nasim pricama ne bi trebao iz servisa da izlazi. Medjutim, covek samo menja ulje gume i kocnice, menjac i motor rade besprekorno. Inace oba auta kupljena u Sapcu. Ima i tamo ljudi koji su posteni.

Link to post
Share on other sites
On 8/24/2019 at 9:22 AM, Stefan Tomic said:

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14629612/bmw-120-coupe-m-sport-paket

Kako vam se čini? S obzirom na kilometražu i da je kupljen ovde, kako vam deluje cena? 

Isao sam da vidim auto. Stvarno je lep, ali na prednjem braniku sa desne strane je imao neko cesanje (vidi se na slikama, ali je nije nesto sto bi samo moglo da se ispolira). Na vratima gepeka (na ivici kod svetla za tablicu) ima malo parcence koje fali. Nije mi jasno kako je to uspelo da se izvede. 

Unutra je bukvalno nov. Motor lepo radi.

Sve u svemu, jaka je cena za auto gde bi kozmeticki morao da se cimam u startu. Kad bih vec davao tolike pare, zeleo bih da bude tip-top.

Link to post
Share on other sites

Jel zna neko nekog da prodaje E46 ili E90 u NS i okrugu do nekih 5 soma da valja tj da je auto a ne les sto mora da se zgruva jos 2 soma da bude auto

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites