Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

24 minutes ago, Sale-Sombor said:

Prvo da vidimo neki od tvojih 😀

hahahah, pa ne ide da kacim na bmw forum suparnicki brend xD sto je bilo bilo je xD 

do kraja godine mercedes da probam, vec sam nasao neke za moj ukus xD 

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
12 hours ago, njegovawisost said:

Za 1000€ koje bi dao za N47 da sredis zamenu lanca, mozes u M47 iha ha da ulazes...

Ja sam probao oba, N47 je mnogo bolji, pre bi isao na njega. Mnogo ugladjeniji motor, ne znam kako drugacije da opisem.

Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, Sigtran said:

Uh, kolika garaža za jedan auto, moći će u nju jednog dana i neki M8 komotno ;) 

Tu je zenin 206, ali on ne ulazi u garazu 😂 A sto se tice ovih sa slovom M, oduvek zelja M5 e39, jednog dana nadam se 😀

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Sale-Sombor said:

Tu je zenin 206, ali on ne ulazi u garazu 😂 A sto se tice ovih sa slovom M, oduvek zelja M5 e39, jednog dana nadam se 😀

posle tog e60 neces imati zelju da se vratis na nesto ispod toga xD  jedino da si pun love pa iz hira uzmes i taj stariji. :) 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Sale-Sombor said:

Tu je zenin 206, ali on ne ulazi u garazu 😂 A sto se tice ovih sa slovom M, oduvek zelja M5 e39, jednog dana nadam se 😀

Dobrih E39 M5-tica je sve manje i cene već poodavno idu na gore... Ako duže još budeš čekao, pre ćeš da kupiš recimo F10 M5 nego E39 M5. :)

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Sale-Sombor said:

Jel ti to iz licnog iskustva? :D

Da sam pun love, ne bi vozio 2.0 :)) haha

pa tesko ja pronaci dobar prmerak, da je bas kakvog svi zelimo da imamo ili bi zeleli, a i kad nadjes kosta kao da je od zlata :) Od tih starijih a da nije M, hteo sam uzeti od Marka Pesica 740 Bonda, verovatno znate auto sa skupa bmw servis 6 + kad je bio skup pre neku godinu. Ali nije bio na prodaju tad, a nije ni sad xD  

 

Link to post
Share on other sites

Ja sam hteo da uzmem e39 od Urosa Lukovica kosarkasa, ali mu je bio auto u Baru dole u CG i nije bio registrovan, tako da je trebalo da cekam nekoliko meseci, a nisam hteo toliko. 

Bio je i u Zrenjaninu kod Mladena onaj 525i sto je radio kod klinika strokera 3.0, samo sto tad nisam bio u Srbiji i zakasnio sam 3 dana. Na kraju je prodao nekome iz Bga, koji ima nekoliko e39ki i vecu kolekciju auta vecina BMW, ali ne znam ko je.

 

Na kraju se odlucio da uzmem e60 i tako je plavi zavrsio kod mene :))

Link to post
Share on other sites