Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam hteo da uzmem e39 od Urosa Lukovica kosarkasa, ali mu je bio auto u Baru dole u CG i nije bio registrovan, tako da je trebalo da cekam nekoliko meseci, a nisam hteo toliko. 
Bio je i u Zrenjaninu kod Mladena onaj 525i sto je radio kod klinika strokera 3.0, samo sto tad nisam bio u Srbiji i zakasnio sam 3 dana. Na kraju je prodao nekome iz Bga, koji ima nekoliko e39ki i vecu kolekciju auta vecina BMW, ali ne znam ko je.
 
Na kraju se odlucio da uzmem e60 i tako je plavi zavrsio kod mene :))
Koja je to e39? Znam da je imao e38 730d sa alpina tockom brutalan izgled

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Nisam ga baš najbolje razumeo,jel ona budža od navigacije fabrički išla ili je custom made? Malo mi je slab arapski u poslednje vreme...

 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
34 minutes ago, frank said:

Nisam ga baš najbolje razumeo,jel ona budža od navigacije fabrički išla ili je custom made? Malo mi je slab arapski u poslednje vreme...

 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

izgleda da to nije standardna oprema, lici mi na custom made, pretrazivao sam malo, nigde nisam pronasao sem kod ovog.

Link to post
Share on other sites

Posto je ova tema najaktivnija i spomenuste navigaciju, da vas pitam da li znate da li moze da se promeni samo display onaj manji za veci na e60? U pitanju je valjda ccc, pre restajlinga 2007.god. Da li moze samo da se prikopca i da pokazuje siru sliku ili treba jos neki modul? Hvala

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dulebp said:

Posto je ova tema najaktivnija i spomenuste navigaciju, da vas pitam da li znate da li moze da se promeni samo display onaj manji za veci na e60? U pitanju je valjda ccc, pre restajlinga 2007.god. Da li moze samo da se prikopca i da pokazuje siru sliku ili treba jos neki modul? Hvala

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 

moze da se uradi, drugar je veci ekran zamenio manjim ali novijim, zato sto je nacuo tako od raznih ljudi da veci ekran cesce crkava od manjeg, ustvari nigde veze sa vezom. Ne crkavaju ekrani vec sam modul kojeg nazivaju CCC i to je u sustini ladan lem koji se resava od 150e do 250e, zavisi kako ko resi da te klepi. Dakle on je zamenio CCC, ekran + idrive, to je sve kupio polovno za 200 eura i otisao u bmw servis na zamenu.

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
moze da se uradi, drugar je veci ekran zamenio manjim ali novijim, zato sto je nacuo tako od raznih ljudi da veci ekran cesce crkava od manjeg, ustvari nigde veze sa vezom. Ne crkavaju ekrani vec sam modul kojeg nazivaju CCC i to je u sustini ladan lem koji se resava od 150e do 250e, zavisi kako ko resi da te klepi. Dakle on je zamenio CCC, ekran + idrive, to je sve kupio polovno za 200 eura i otisao u bmw servis na zamenu.
Jel ima jos neki drugar da oce da menja veci za manji ekran? [emoji38]


Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Stefan L. said:

verujem da je dobar. 

Auto je u stanju kao da je pre pola godine izasao sa trake, ali moje misljenje je da je 5 konja mnogo para za 316 limo, uprkos stanju vozila, odometru, servisnoj istoriji itd.

Link to post
Share on other sites
On 4/13/2020 at 9:28 PM, Sale-Sombor said:

Na kraju je prodao nekome iz Bga, koji ima nekoliko e39ki i vecu kolekciju auta vecina BMW, ali ne znam ko je.

 

 

Da li neko zna gde moze da se pogleda ta kolekcija ili je privatna? Barem neke fotografije negde? :D 

Link to post
Share on other sites
52 minutes ago, Djoksa530i said:

Ciji je ovo auto, od Danilovica? 5 konja?!?!? Ma daj....

Hahahaha, nije njegov, gde on u toj prici, dal si lud😆 samo kod njega slikano🙂 Od jednog momka s kraja Balkanske, proba decko, ko zna. Ja ne bih dao preko 2000-2200 nikako. 

Link to post
Share on other sites