Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mogli su i seriju 7 staviti na crtu sa GTR, koji je i manji i laksi.  Kao sto Elvir rece, pogon na sve 4 uvijek otme tih prvih 30ak metara jer zadnja vuce ne moze da prenese snagu na podlogu. Samo rolling start moze da se poredi. Evo npr kad stane sa 335i JB4 na crtu.

 

Link to post
Share on other sites

Godzilla (GTR) je fenomenalan auto koji ne kosta koliko kosta tek tako. A i tad se poredi sa superautima koji su 2 ili 3x toliko para, i zato ga volim. Ali kao sto rece lik u klipu, "never underestimate a 335i with upgraded turbo(s)".

Tjuniran GTR (ALPHA) vs single turbo 335i:

 

 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

Ne mogu sa povezem na osnovu cega je ovako visoka cena odredjena. Relativno skoro prodata je jedna odlicno ocuvana, bez ikakvih ulaganja, bila je dugo na PA i cenjena je 3.500, prodate je za manje, nisam saznao za koliko.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

Jaguar XJ6 300d  🙂

ihttps://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16128660/jaguar-xj6-300d-popust 

Mi malo stariji se secamo kako su se 90-tih motori iz Mecke 123 i golfa 1 ugradjivali u sve i svasta. 200d, 300d i 1.6d. Bio je i poneki 1.6td, ali retko.

odrastao sam u kraju tu gde sam i sad, komsija koji je immao uvek 4 5 jaguara ispred kuce, ili ti Pavle Lesanovic, kojeg je pretuko Canak xD covek koji je matori perverznjak lize klinkice tu po okolim kaficima, al ko ga jebe imao je dobre jaguare a i pored toga je drzao jaguar servis. Iako je sadamator vozi XK kupe :) 

 

identican https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15265784/jaguar-xk

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
prava km verovatno da jeste ali cena previsoka. 10k ako izvuce suvih para da se sutira u dupe
Verujem da je mala sansa za neku pribliznu cifru, nego sam rekao zbog Merca E, ista klasa, mala km, a opet mnogo jeftiniji.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, dulebp said:

Verujem da je mala sansa za neku pribliznu cifru, nego sam rekao zbog Merca E, ista klasa, mala km, a opet mnogo jeftiniji.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 

E klas w211 je mnogo dobar auto i uradjen kvalitetno, ali za razliku od e60 bas ga je zgazilo vreme, zastareo je nekako, sta znam. 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Nismo said:

Ne mogu sa povezem na osnovu cega je ovako visoka cena odredjena. Relativno skoro prodata je jedna odlicno ocuvana, bez ikakvih ulaganja, bila je dugo na PA i cenjena je 3.500, prodate je za manje, nisam saznao za koliko.

Bas hf turbo integrale? Ja mislim da je ova kad je pracka oko 50.000e preko. Ovo je kanturina, al kontam da za jedno 25 soma moze da bude auto. Ima decko u Kleku par tih delti, tako ti truleksi.

Link to post
Share on other sites
Bas hf turbo integrale? Ja mislim da je ova kad je pracka oko 50.000e preko. Ovo je kanturina, al kontam da za jedno 25 soma moze da bude auto. Ima decko u Kleku par tih delti, tako ti truleksi.
50.000e idu ph2 primjerci koji su u mint stanju i to ako prodju za te pare,ovi ph1 modeli u ovom stanju gore idu samo kao donor cars.
Ima jedna u Pg 2500e je kupio Dejo Djurisic trkac rastavljen je motor da se radi djelova ni u Italiju nema[emoji23][emoji23][emoji23]

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

Bas hf turbo integrale? Ja mislim da je ova kad je pracka oko 50.000e preko. Ovo je kanturina, al kontam da za jedno 25 soma moze da bude auto. Ima decko u Kleku par tih delti, tako ti truleksi.

Baš, bila najmanje 20 dana na PA, toliko sam ja zapazio. Mehanički ispravna, redovno servisirana, limariski sa “češanjima” manjim, bez ulubljenja. Naravno odjavljena, ali je odmah mogla da dobije tablice.

Link to post
Share on other sites
48 minutes ago, Rocco77 said:

50.000e idu ph2 primjerci koji su u mint stanju i to ako prodju za te pare,ovi ph1 modeli u ovom stanju gore idu samo kao donor cars.
Ima jedna u Pg 2500e je kupio Dejo Djurisic trkac rastavljen je motor da se radi djelova ni u Italiju nemaemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока
 

One sa martini nalepnicama po 50.000, te su orave, to mi se svidja

Link to post
Share on other sites

Onda je M47 koliko ja znam. Sto je ubacivan u zadnjim serijama pre restajlinga i u prvim restajlinga. I vrv da je proizvodnja 2007, samo kraj.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites