Recommended Posts

jeeste odbojan detalj u ovoj klasi, ali e60 nema digitalnu klimu, ni jedna nema satic da pokazuje temperaturu, s tim sto ova resho klima nema obelezeno stepene dok ona druga ima. Recimo audi a6 isto ima dva tipa za klimu s tim sto je druga varijanta stvarno digitalna..

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije bitno dal je digitalna nimalo.

Vec sporet klima je jednozonska poluautomatska i nadasve ruzna je i skrnavi enterijer.

Druga klima je dvozonska i automatska.

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ne znam kako je na e60, ali kod f serije, jednozonska klima nema izduve pozadi. Kod mene na starom f34 je to bila katastrofa, leti nikad da ohladi. Sad na f10 imam neku digitalnu dvozonsku ali sa jednim kompresorom. Bas bi mi odgovarala ona sa dva kompresora jer ja volim da duva malo jace, dok suvozacima to uglavnom smeta...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ja imam u svom e60 ovu sto kazu "reso" konzolu klime... Imam ventilaciju za zadnju klupu na centralnom stubu iznad dva upaljaca i za svako putnika duva ispod vozacevog i suvozacevog nazad, tako da hladi jednako brzo ceo auto. Kada sam kupovao auto, stvarno je bio u odlicnom stanju, jedino mi je ta konzola klime na slikama delovala bas odbojno, ali uzivo i nije tako ruzno i meni je sasvim ok. U globalu presao sam preko toga zbog samog stanja auta, jbg ne moze sve potaman da bude kad se kupuje polovan auto...

A da se zameni u onu kao digitalnu mislim da je oko 200e investicija...

Link to post
Share on other sites

Ja sam imao e60 ///M po vinu dizelu sto bi rekli ali reso klima 🙂 Nije to toliko losa klima ali je ruzna, a druga je bolja samo sto je dvozonska i malo lepsa ali takodje jedna od najlosijih u toj klasi

Link to post
Share on other sites
Ja sam imao e60 ///M po vinu dizelu sto bi rekli ali reso klima [emoji846] Nije to toliko losa klima ali je ruzna, a druga je bolja samo sto je dvozonska i malo lepsa ali takodje jedna od najlosijih u toj klasi
Od ove ne može biti ružnija...Ne bi se bunio da teram e60 pa makar i sa rešo klimom.
8f41133d3faffc3215875d603432aaa4.jpg

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites
Ja sam imao e60 ///M po vinu dizelu sto bi rekli ali reso klima [emoji846] Nije to toliko losa klima ali je ruzna, a druga je bolja samo sto je dvozonska i malo lepsa ali takodje jedna od najlosijih u toj klasi
Mn je dvoozonska na e60 lagana je za upotrebu,dok sam na c6 audi digitalna klima muku mucio 10dana da je ugasim samo,a tek funkcije komplikovane jedino sto je da valja podesavanje temperature. Oces da pojacas izduvavnje on ti odma na displej pali dje ces da ti duva pa kako ce da ti duva pa tek onda pojaca[emoji23][emoji23][emoji23]

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

Predstavljen je ovaj na forumu

Secam se auta, ali ne i forumasa koji ga je predstavio, pa je radila pretraga: 

 

Link to post
Share on other sites