Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da felne mogu da se iskoriste [emoji41]

Sad čitam na Mondu,neki splav jutros u BG-u izgoreo,ne znam koji je đavo piromanima ovih dana...[emoji849]

 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Kappa je dobar auto bila, vozio drugar 2.0 benzinca, motor petak, ala smo se i navozali s njom. A nije se nesto kvarila. A isla je odlicno za to vreme. U Zr ima jedna samo, covek je vozi 15 godina.

 

Nego kako vam se cini onaj 728?

Plincuga i uzivancija 🙂

Edited by dredger
Link to post
Share on other sites
39 minutes ago, Djoksa530i said:

Nema nista, takodje jedan auto za respekt kad je u dobrom stanju, preudoban 👍🏻

Morao sam da pomenem, kad vec vracas u ranu mladost...

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Indorile said:

Mrtvi pikseli, check engine, trifecta (dtc, abs, kocenje), sala zabava u najavi :D

Ma vidim da svasta svetli na tabli, al bas mi deluje da ima potencijala. Na slikama mi ne deluje da je umoran, al opet slike nista ne moraju da znace. Enterijer fino deluje, bar na telefonu dok gledam 😄

Link to post
Share on other sites

Meni se ni jedan od ova dva ne svidja, 520 spolja ne obecava oupste , a unutra deluje da ima potencijal, a 523 obrnuto. Mislim da ni jedan ni drugi ne vrede te pare, a skoro sam kupovao e39 stari tip i znam otprilike kako se sta krece. Juris samo benzinca?

Link to post
Share on other sites

Vozio sam jednom taj 520 sa 150ks, pa to nikako ne ide...zvuk mi se svidja, al snaga uzas. Mislim da bi me Punto obisao od sprdnje.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Da... Benzin plin. Jako mi se svidjaju te e39tke... E39 bilo koji mada bi najradije 523 ili 525i ili e36 325i ali e36 kosta vise od e39 takoda :)  Ali vise me vuce prelazak na e39...Problem je sto se manje razumem u e39. Oko e36 znam bas dosta ali oko e39 skoro nista :)

Edited by Nemanja-e36
Link to post
Share on other sites

Vidi, e39 je auto koji moze bas puno da kosta. Ja planiram vremenom da ulozim 1500-2000 ako ne bude neplaniranih troskova previse...a auto ima sve poznate boljke ispravne - abs modul, jez, ventilator klime, dizne, podizaci i sl. Moras da pregledas taj auto, meni je recimo trap u losem stanju i izaci ce sad 300-400 kao nista, a ne lupa na rupama jer je tezak auto. Ja bih ti preporucio 525d kao najbolji odnos cene eksploatacije i kvaliteta i registracije. Benzinci bas mnogo trose a plin slabo podnose, 2.0 dizel nije sreca, 2.5 i 3.0 su odlicni ali moraju jako pazljivo da se kupe da ne budu i oni preskupi

Link to post
Share on other sites
50 minutes ago, Nemanja-e36 said:

Da... Benzin plin. Jako mi se svidjaju te e39tke... E39 bilo koji mada bi najradije 523 ili 525i ili e36 325i ali e36 kosta vise od e39 takoda :)  Ali vise me vuce prelazak na e39...Problem je sto se manje razumem u e39. Oko e36 znam bas dosta ali oko e39 skoro nista :)

uzmi audi a8 2.5 tdi i budi covek :)xD 

Link to post
Share on other sites