Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, Stefan L. said:

felne mu legle bruka

Najlepsi sto sam video je onaj Perconov beli 528i automatik, teget enterijer. Imao je slicne ako ne i iste felne i neki branik prednji ludacki, perfektno ocuvan, neka mala km. A bio je i jedan M535 predstavljen na forumu, is Bosne ja mislim, taj je bio solidan.

Link to post
Share on other sites

Mlacenje muda, taj bi ga prodao u svajcarskoj il nekoj drugoj eu zemlji na keca za te pare da to ide tako :) Samo preko su za te pare alergicni na kopije felni, pakovane pragove, farbana kola, krs opremu i generalno na ix-a. 

Link to post
Share on other sites
11 hours ago, dredger said:

Za farbanu isteranu stranca kocku covek trazi bas ozbiljan keš. Ako pitamo@Stefan L.  bice 500e realna cena 🙂

xD lepu kocku je imao Fica pa je na kraju izvukao jedva 4 iljade a ulozeno ihaj, tako da ovaj primerak od 14444e kurcu ne vredi xaxax, mozda 2000 da ga obavijem oko neke bandere xD 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Stefan L. said:

e to se zove cena i stanje, a ne ovi nasi lelemudi sto su pregazili boga oca

141648 km za taj motor i menjac... Dva vlasnika... Samo e39source kanal na yt kad pogleda covek lik je bolestan za svojim e39 m5 al iskreno dzabe mu kad ga jedva vozi... Problem je kad ljubav prema autu predje u opsednutost istim :D

Link to post
Share on other sites