Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni je ovaj "M5" nesto sumnjiv, kako to da nema M retrovizore ? to me malo buni
Naveo sam u opisu ukradeni su oni i felne,mada ima jos jedan kod nas koji je nov kupljen i dalje kod istog vlasnika 98-99 nisam siguran on ima obicne

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
Vozi ga Uros neregistrovanog vise od godinu dana, znam da ga odrzava dobro, ali nije vise tako lep kao pre

A što nije registrovan?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites

Ko ovako tretira i održava auto (obrati pažnju na slike iz detailing centra), ne bih rekao da nema para za registraciju, nešto drugo je u pitanju...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Miki_BMW said:

Ko ovako tretira i održava auto (obrati pažnju na slike iz detailing centra), ne bih rekao da nema para za registraciju, nešto drugo je u pitanju...


Sent from my iPhone using Tapatalk

To su stare slike sa glancanja.

Link to post
Share on other sites

Kod nas u Cg je nova caka tipa za e60 530d platim polisu osiguranja 235e i tehnicki pregled oko 40e znaci za 275e ja dobijam papir da mi je auto tehnicki ispravno i polisu osiguranja ali nemam saobracajnu i u 99% slucajeva te policija ne dira jer imas papir da si prosao tehnicki sem ako je neki bas dzukela pa ti za nemanje saobracajne pise 30e kaznu

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
14 hours ago, Djoksa530i said:

Sta kazete na ove cifre za “obican” 850i 🤪😄

E7-B202-FC-5-D45-4-E6-A-A094-66-C3-EE056

Da ovih pacenika sto cipuju svaki auto koji dohvate nikad dosta

Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, Desmo said:

Da ovih pacenika sto cipuju svaki auto koji dohvate nikad dosta

A sto tako? Pa sta ima veze, ko voli da cipuje nek cipuje. Ovaj bmw je nov, verovatno jos u garanciji, ne verujem da ce da mu skodi. 

Inace ima konja, al sto ima momenta, haos.

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Miki_BMW said:


A što nije registrovan?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Bio mu je auto u Crnoj Gori i istekla registracija, nije hteo da ga salje vozom, pa ga nije ni registrovao, tako ga doterao u Bg i vozi ga, kaze nije ga dirao za sad niko. Nece da daje drzavi vise 100 000

Link to post
Share on other sites