Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Steta sto je kopija.
Zavisi i kakva je kopija. Ja bih licno prije vozio kopiju alpinu nego original po nasim putevima da me glava ne boli kad rupu strefim[emoji1787][emoji1787]

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, Stefan L. said:

ubedio si lika da dodje do tebe ? xD

Cujemo se svremena na vreme, a posto ja pored ovoga sto radim imam i nesto malo malina koje radim porodicno, pa ih prodajem, dosao bi on do mene da uzme odredjenu kolicinu maline i taman da ja vidim auto 😀 Ozbiljne kombinacije 😁

Link to post
Share on other sites
Ozb napakovana masina...uzeo je i nove dizne sada, mozda bude uskoro i preko 500ks. [emoji16]
A ulozeno mnogo vise od prodajne cene.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Sale-Sombor said:

Cujemo se svremena na vreme, a posto ja pored ovoga sto radim imam i nesto malo malina koje radim porodicno, pa ih prodajem, dosao bi on do mene da uzme odredjenu kolicinu maline i taman da ja vidim auto 😀 Ozbiljne kombinacije 😁

100e u gorivu ces ga izuti xD 

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Stefan L. said:

100e u gorivu ces ga izuti xD 

Sta ima veze. Ako si siguran da je auto dobar opusteno ga vozis kod kupca. Skoro smo cimali tipa da iz Cacka da doveze Pasata u Zr. Rekli mu ako je kanta da ne krece, ako je ok kupljen je. Momak na telefon nista slagao nije, dovezao auto u Zr,  mi ga pogledali i pala trgovina. Jos smo i prodavca vozili kuci u Cacak. Kad nema lazova ni sa jedne strane, sve se zavrsi lepo, ljudski.

Link to post
Share on other sites

Tako smo i onu moju peticu kupili, na reč. I ja predjoh sa njom preko 100kkm bez ijednog kvara. Kakav bi divan ovaj svet bio kad ne bi bilo lazova , prevaranata.

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Stefan L. said:

Hoce sale da mu ponudi e60 u zamenu i nesto malina xD tako to ide kod nas! 

Hahaha nisam ja bas toliko lud da bi dao 11 000 za e39 pa cak i u malinama 😀

Edited by Sale-Sombor
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, djoxE39 said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16648979/bmw-525-da

Da li neko ima iskustva sa e39 525d i prikolicom šlepericom. Kako podnosi prikolicu i da li je bolje uzeti manuelni u te svrhe? 

Drugar imao, vukli smo sa njim maks tezinu e90 i ponasa se skroz ok, imao opruge pozadi, nije imao jastuke, menjac manuelni.

Link to post
Share on other sites