Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4 minutes ago, iwcham said:

 

Ima jedan ali nece 9000e smile.png

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16248818/bmw-520-d

 

Da je automatik i 177 dao ni mu 9500e

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

garancija na km moze samo ukoliko je dobio servisnu knjigu od tog svabe od prvih kilometara overeno od strane servisa sto cisto sumnjam da ovaj ima :) 

a druga stvar kada se vec daje toliko para trebalo bi otici na proveru sto se tice km barem.

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Sale-Sombor said:

Drug, odes lepo licno, pogledas auto i ako ti se svidi izvadis pare i stavis na sto, tako ces ga kupiti. Ovako preko teletona nece niko da spusti toliko cenu

meni se ranije desavalo zovem tako neke oglase pitam za cenu koliko moze da se spusti, kaze moze 100 i ni evro vise, odem posle par dana, a pritom zovem sa drugog broja, odem vidim uzivo, spusta cenu za 800e nize, pa jebote sta je fora xD 

Link to post
Share on other sites

Finta je sto je on kupljen sa 80k navodno 2014g i ima iz nemackw servisnu do tada i na koliko je carinjen... E sad... Po stanju enterijera i volana vi se reklo da je istinita prica.... Ali ne mora da znaci ni to...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites

Prica se vrti u krug. Bolje po meni naci majstora strucnjaka za BMW i ici sa njim videti auto. Kao sto neko gore rece, nije bitno koliko je auto presao, bitnije je kako je i gde odrzavan i kako je vozen. Na tom godistu ne treba gledati km nego stanje. Drugar je uzeo Mecku E klasu kupe, 2013 ili 2014, otisao licno po njega u Nem, 350 000km, od prvog dana u Mercedesu odrzavana. Sad ima oko 450k, nista mu nije, auto je kao casa u svakom smislu.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Al nek te ni to ne prevari, i taj ce jednog dana samo zaribati i falice mu 1001 stvar. Dobru kupovinu pravis isterivanjem iz salona, a ono kad ga izvezes i "padne mu cena" je zapravo naknada sto ce ti zivci biti netaknuti 5-7 godina kad je vec vreme za drugi ako nista onda bar zato sto je taj smorio. Zato su u celom svetu normalne stvari uzeti na kredit auto voziti i zameniti staro za novo. Ovo mozes Popa voditi da blagosilja al dzabe ako si ku.... srece ne pomaze jer sve i da je auto stajao u mestu godine uzmu danak na crevima na pokretnim delovima tako da ne pije nista vode :)  Upravo zato nam je mana turbo koji je od predvidjenih 200k presao 600 pa crko itd itd. Ako se neko napopravljo i naulagao u auto koji je izvorno bio prilicno ok to sam ja i nemam problem s tim samo naucena skola, ne opterecujem se vise njim kolko se opterecujem zaraditi pa ako Bog da izvesti iz salona i mirne glave bacati djir :D  

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, iwcham said:

Slazem se. Vrtimo se malo u krugu emoji23.png Idem da vidim ovog za 8300e pa ako je stanje Ok, ide u Nis u Leon na komplet dijagnostiku...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

E, imas bas u Nisu e60 fl mislim da ima kozu, automatik. 6200 trazio. Malo je umoran, vidi se. Al dva soma da stavis na njega moze da bude auto. Onda bar znas da si sve stegao i miran si.

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, dredger said:

E, imas bas u Nisu e60 fl mislim da ima kozu, automatik. 6200 trazio. Malo je umoran, vidi se. Al dva soma da stavis na njega moze da bude auto. Onda bar znas da si sve stegao i miran si.

vala nikad vise ne bih toliko ulagao u kola. bolje odma kupis za 8 bez da ulozis vise od 200 300e

Nego reci ti nama dred kako sluzi audi smrti ? nije se kvario jos ?

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Stefan L. said:

vala nikad vise ne bih toliko ulagao u kola. bolje odma kupis za 8 bez da ulozis vise od 200 300e

Nego reci ti nama dred kako sluzi audi smrti ? nije se kvario jos ?

Jos nismo videli to vozilo...

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Stefan L. said:

vala nikad vise ne bih toliko ulagao u kola. bolje odma kupis za 8 bez da ulozis vise od 200 300e

Nego reci ti nama dred kako sluzi audi smrti ? nije se kvario jos 

Evo presao sam s njim mozda 15.000km za godinu dana.

Spisak zamenjenih delova:

-sijalica kratkog svetla mislim da je h7 komada 1

Kraj spiska 😄

Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, Sale-Sombor said:

Bas je dobar tj lepo izgleda zaista i negovan i pazen. Jedino ono pitanje ostaje ko ce dati te pare za tu km i godiste... Ali je definitivno ulozeno dosta :) 

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Stefan L. said:

vala nikad vise ne bih toliko ulagao u kola. bolje odma kupis za 8 bez da ulozis vise od 200 300e

Nego reci ti nama dred kako sluzi audi smrti ? nije se kvario jos ?

A za regu me izuli, 23.000 dindzi sa sve novom saobracajnom 😄

Link to post
Share on other sites