Recommended Posts

42 minutes ago, dredger said:

Evo presao sam s njim mozda 15.000km za godinu dana.

Spisak zamenjenih delova:

-sijalica kratkog svetla mislim da je h7 komada 1

Kraj spiska 😄

to ti kazem sve umire audi opstaje xD 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

36 minutes ago, NikNS said:

Bas je dobar tj lepo izgleda zaista i negovan i pazen. Jedino ono pitanje ostaje ko ce dati te pare za tu km i godiste... Ali je definitivno ulozeno dosta :) 

Veljkov e46, prelep je, i njegov brat je imao onaj sivi u patosu 325ci. Nema greske, a kupca mislim da vec ima za nesto nize od trazene cifre, tako da ce brzo da ode

Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, Stefan L. said:

Veljkov e46, prelep je, i njegov brat je imao onaj sivi u patosu 325ci. Nema greske, a kupca mislim da vec ima za nesto nize od trazene cifre, tako da ce brzo da ode

To svakako, sve je s ukusom sredjeno, i medju ljubiteljima taj auto vredi tog novca. M54 je po meni topina od motora. Ni ne sumnjam da ce otici samo ko moze zavuci ruku dublje u dzep, mada ni voznja njegova nije za svakog, drugar je daily vozio isti i na posle god dana otisao dalje jer ga je stiglo gorivo :) 

Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, NikNS said:

To svakako, sve je s ukusom sredjeno, i medju ljubiteljima taj auto vredi tog novca. M54 je po meni topina od motora. Ni ne sumnjam da ce otici samo ko moze zavuci ruku dublje u dzep, mada ni voznja njegova nije za svakog, drugar je daily vozio isti i na posle god dana otisao dalje jer ga je stiglo gorivo :) 

topina je dok ne krenu da te jebavaju vanos i vakumi :) a majstori ko majstori, ma teraj ti toooo takoo

Link to post
Share on other sites

Da nije ovaj bio ranije na VB table? Sećam se da se pre par godina vrteo po oglasima jedan Clubsport sličan ovome, ako nije to taj...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Vanos je resiv svuda u svetu osim kod nas :D Vakumi i to sve, nego najgore kad je bilo losije odrzavanje a zna se kako se vozi M54 tako da ili cure na sve strane ili su korektni ali kao sto rekosmo guta ko da mu je zadnje :D  @Miki_BMW inace nikad prezaljena soferka, jako lepo izgledaju Solarne soferke na e46 ali je skupa 23800.00 je za sedana a COU/CAB oko 30000.00 izadje :D

Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, Miki_BMW said:

Da nije ovaj bio ranije na VB table? Sećam se da se pre par godina vrteo po oglasima jedan Clubsport sličan ovome, ako nije to taj...


Sent from my iPhone using Tapatalk

jeste to je taj i kada je bio na VB vukljao se po BGu, tamo kraljice natalije ulica, uvek stajao. i bio je 5000e

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, NikNS said:

Vanos je resiv svuda u svetu osim kod nas :D Vakumi i to sve, nego najgore kad je bilo losije odrzavanje a zna se kako se vozi M54 tako da ili cure na sve strane ili su korektni ali kao sto rekosmo guta ko da mu je zadnje :D  @Miki_BMW inace nikad prezaljena soferka, jako lepo izgledaju Solarne soferke na e46 ali je skupa 23800.00 je za sedana a COU/CAB oko 30000.00 izadje :D

ja sam bio primoran da kupim nov vanos u delti 2012 godine za mog prvog kupea, posto sam kupio 3 polovna koja su se razjebala za 3 do 6 meseci, i onda sam dao 650e, zali boze para, od babe sam teo devojku ali kara xD posle sam usrecio nekog

Link to post
Share on other sites

Ako ces se bolje osecati, toliko sam platio zamajac i set kvacila na usranom 320d i kad je potego u iber i bilo Peta brzina i kocnica otislo sve posle 20k voznje 😀 Definitivno mislim da je tvoj cold start mnogo bolje zvucao nego moj 😁

Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, dredger said:

Da li bi ovo mogla da bude dobra kupovina? Nismo komentarisali ove autobuse, ovaj primerak je izgleda vrhunski.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16492425/audi-q7-30tdikupljovde1vl

Uglavnom su svi raskantani, pa imam neki trip da je q7 nepouzdan auto.

pretezak za prodaju, moj sef ga imao. i veoma skup za odrzavanje a trosi ko blesav

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Stefan L. said:

ja sam bio primoran da kupim nov vanos u delti 2012 godine za mog prvog kupea, posto sam kupio 3 polovna koja su se razjebala za 3 do 6 meseci, i onda sam dao 650e, zali boze para, od babe sam teo devojku ali kara xD posle sam usrecio nekog

Moze da se reparira

 

 

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17193200/bmw-320-bmw-320-si

Ovde debelo nešto smrdi... bio je na oglasima pre godinu dana za veću cifru. Na polovnim automobilima nije pominjao nikakav kvar, dok je na MojAuto pisalo da se prodaje u ovom stanju, ili da traži blok motora. A ovaj ovde kaže kao bobina. Pa nek stavi novu ako je samo to u pitanju.

Auto limitirana serija, motor ručno radjen, poznat po slaboj izradi bloka...

Neko može da se opasno zezne, s obzirom da popravka, tj izrada novog bloka i zamena mogu da koštaju blizu 10.000€.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites