Recommended Posts

Svi ljudi vole da dobiju više a da plate manje (čak i da imaju para da bez problema plate traženu cenu), to je normalno... 

Sa druge strane, ako je ovaj E90 zaista sve kako izgleda i piše, za pravog ljubitelja definitivno vredi 9-9.5k evra. E sad, ako se prodavcu žuri, možda ga dadne i za 8.5k, ako ne, na njegovom mestu ne bih ga davao za manje od 9.5k pa makar čekao koliko treba, jer nema ovakvih primeraka na oglasima. Ko nema para, neka kupi "krš" za 6-7k pa nek uloži mnogo svojih živaca i vremena a i para da sređuje po svome...

Edited by Sigtran
Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O tome pricam, ko zna koliko su presli i kakvi su. Meni sad stizu dva e90lci jedan 320xd luxury automatik, drugi 320d business. Jedan presao 250.000, drugi 260.000, ali sa full servisnom knjigom, sve u BmW radjeno.

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Realno dobar primerak košta. 

Ja bih se radije opredelio za e90, jer mi je e60 za moje potrebe veći auto i ne bih da imam problema sa parkingom. 

Da sam prodao e46 išao bih odmah da gledam ovog e90, baš je sve što mi treba (sem što nema šiber) i platio bih ga oko 9k pod uslovom da je sve top (registracija ističe u Martu, to, prenos i tablice izađu oko 500e). 

Realno baš lep primerak sa dovoljno opreme i deluje da je u dosta dobrom stanju. Ja sam baš imao sreće da sam prethodna 2 e46 kupio od picajzli i zaljubljenika tako da bih voleo i naredni auto da kupim od neke takve osobe. :)

Link to post
Share on other sites

Dobar auto kosta, ali retko ko je spreman da plati dobar auto.

Pa samo ovde na forumu se spominju f10 od 12-15k, a to je neki ekvivalent e90 od 4k, niko ne gleda f10 2016 u fulu od 20k.

Pa i iwcham kada je gledao neke dobre e60 svi kazu mnogo para ne vredi, dodaj malo i uzmi f10.

Pa isto to mozemo primeniti i na ovaj e90 lci, jer ili i on ne vredi te pare i moze da se doda malo za nekakav f30 ili vrede i e60 lci po 10k, a f10 od 12-15k ne...

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

zavisi ko sta voli ja sam imao i trojku i peticu M, za putovanja 5 za provlacenje po gradu i parking trojka, sto se tice rentabilnosti meni svi trose 9 do 11 litara jer sam u centru. i 2.0 i 2.5 i 3.0. 

kazem ovaj e90 iz mog komsiluka je prebrutalan, nema takvih 2 na oglasu. Vredi kao neki zapusteni F10 ili ne mora da bude ni zapusten nego beda sa opremom. 

Link to post
Share on other sites

Ne pratim trziste polovnih vozila u Evropi, u USA je serija 5 i 7 kao polovan auto stariji od 4 godine slicne cijene ili jeftinije od serije 2, 3 i 4. 4 godine ili 50.000 milja-sta prvo istekne je pokriveno garancijom. Posle toga iz dzepa, a servisi su ovde vrlo skupi. 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Stefan L. said:

Ovaj lik uvozi samo neke budzene e90ice lomove neke , gura dobre slike i izgleda da mu dobro ide prodaja, ja pamtim bar 10 da je prodavao. 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Stefan L. said:

zavisi ko sta voli ja sam imao i trojku i peticu M, za putovanja 5 za provlacenje po gradu i parking trojka, sto se tice rentabilnosti meni svi trose 9 do 11 litara jer sam u centru. i 2.0 i 2.5 i 3.0. 

kazem ovaj e90 iz mog komsiluka je prebrutalan, nema takvih 2 na oglasu. Vredi kao neki zapusteni F10 ili ne mora da bude ni zapusten nego beda sa opremom. 

Ja ne znam kako tebi sve trosi 9-11 i to po centru 😄 meni ovaj 330ci zemun - novi beograd gde treba manje da ide trosi 14-15. E60 mi je trosio 11-12 dizela, 8 mi trosi a3 sa 50k km. Video sam da ti je e60 trosio toliko samo ne znam dta im radis 😁

Link to post
Share on other sites
32 minutes ago, Djoksa530i said:

Ja ne znam kako tebi sve trosi 9-11 i to po centru 😄 meni ovaj 330ci zemun - novi beograd gde treba manje da ide trosi 14-15. E60 mi je trosio 11-12 dizela, 8 mi trosi a3 sa 50k km. Video sam da ti je e60 trosio toliko samo ne znam dta im radis 😁

dok sam imao e46 320ci davne 2009 godine trosio je od 10 do 12 :D malo jebo vanos malo tamos, malo protokomer, i sve to kad je reseno oko 11 je trosio. 320d i 320 cd su mi trosili 9 ravno, jedan bio chip revo drugi bez cipa, ista potrosnja. 525i matik e60 mi je trosio 12 do 13.3, 525d 10 zakucano :D  330i kabrio je trosio oko 13-14. e90 320d matik je trosio 9.

A5 10-11 matik 

Link to post
Share on other sites

Ajd mudrost jedna

E91 top stanje tek uvezen iz swiss 2005 god 2.0d 120kw

Nemam zamerku na auto, oprema osrednja. Kolko bi u kesu mogao da se proda? 

Trojke nisam upucen, skoro pa nikako, jos lubenicar, nemam predstavu, jel to zanimljivo za prodaju? 

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Stefan L. said:

da zivim u USA terao bih nekog mustanga GT jebo bmw :) 

Pitanje sta bi terao ovde, to je diskutabilno, ja sam imao Audi 2.7T, sada imam Ševija osmaka, ali veruj da sam mozda 5-6x prekoracio 55mph. Svakakve bolesti od automobila sam vidjao, da ne nabrajam sad, ali niko preko 55mph...

Prosto, kada znam da ne mogu da vozim kako ja hocu, onda biram auto koji mi odgovara potrebama, cenovno itd., jebes karakter.

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Nismo said:

Pitanje sta bi terao ovde, to je diskutabilno, ja sam imao Audi 2.7T, sada imam Ševija osmaka, ali veruj da sam mozda 5-6x prekoracio 55mph. Svakakve bolesti od automobila sam vidjao, da ne nabrajam sad, ali niko preko 55mph...

Prosto, kada znam da ne mogu da vozim kako ja hocu, onda biram auto koji mi odgovara potrebama, cenovno itd., jebes karakter.

Jel Ševi Suburban? I taj mi se svidja.

Link to post
Share on other sites

Ф90 је скуп за 8.500 све преко тога је смешно,мени је Ауди диода две  класесе испред Ф90...има се преко лепих Ф31 за 10к

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites