Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

8 hours ago, NikNS said:

Stari tip je sa socivom je 5000 komad, znaci do 94te ali imam samo levi, desni da se nabavi je 7000 jer je poskupeo u nabavci, migavci beli su 600 din komad.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

Hvala na info. Ali trenutno ne mogu toliko da izdvojim, ima na oglasima za cca 50e polovni pa cu videti kako sta...

Link to post
Share on other sites

Kako ide sa proverom auta u Delti ili kod Radulovica? Gledao sam na netu, auto je preko, daje mi covek br sasije da proverim. Jel moram licno da idem ili moze preko maila? Koliko kosta provera? Jel mogu da mi kazu na koga se vodi auto?

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

Kako ide sa proverom auta u Delti ili kod Radulovica? Gledao sam na netu, auto je preko, daje mi covek br sasije da proverim. Jel moram licno da idem ili moze preko maila? Koliko kosta provera? Jel mogu da mi kazu na koga se vodi auto?

Ako nemaš vezu, neće hteti da ti bilo kakvu informaciju daju na osnovu broja šasije, navodno zaštita podataka o ličnosti.  

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, dredger said:

Kako ide sa proverom auta u Delti ili kod Radulovica? Gledao sam na netu, auto je preko, daje mi covek br sasije da proverim. Jel moram licno da idem ili moze preko maila? Koliko kosta provera? Jel mogu da mi kazu na koga se vodi auto?

http://www.auto-records.com/ 6.5 evrica ;) 

Link to post
Share on other sites

Jel koristio neko ovu proveru?

Sta sve dobijes u mailu?

Kako se placa,ja nemam pojma nista oko tog placanja karticama po internetu,a nemam ni karticu...

Edited by miksa
Link to post
Share on other sites

Hvala za info

Taman sam mislio da castim nekog da mi ovo odradi,ali generalno nista posebno :(

Ove info o autu i opremi ima na svakom dekoderu free,a ove cifre sa kilometrazama i datumima mi nista ne znace,vise podataka imam u servisnoj...

Link to post
Share on other sites

Ma ako ti auto radi nemas razloga da se cimas, pomogne da provalis dal je neko ispunjavao servisnu knjigu napamet ili je po P.Su ali nista nije merodavno dok se ne odveze na pregled lepo pa dobijes o trenutnom stanju. Svaka baba je nekad bila cura nema tu sta vise gledati nego sta sve treba utegnuti na autu i voziti. Prijatelj je kupio astru h opc u fulu servisirana u sve al auto zgazen neki klinac ga ubijao 3 godine do poda svaki dan...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Nasao na netu bmw 320d, 2015 god. Ima na satu 130.000km, vlasnik kaze da je originalna kilometraza. Cena 8.000eur. Auto je unutra lepo sacuvan, ali spolja je nenormalno izubijan. Felne sve 4 izubijane, pecki onih od parkinga bas puno, branici ocesani bas momacki, neko ga zaderao kljucem celim desnim bokom. I na sve to jos mu pao crep na krov, bas se vidi ulubljenje. Mora da se farba ceo auto da bi licio na nesto. Nisam planirao da ga zadrzim, mislio sam da ga prodam dalje. Ali kome da prodas "nov" auto, a nije ni u prvoj farbi. Sad sam hteo da okacim oglas, ne mogu da ga nadjem. Iz Italije je auto inace.

Link to post
Share on other sites