Recommended Posts

1 hour ago, dredger said:

Jel nabasao neko na ove prevarante 🙂

https://saxonauctions.net/

Hahahahaha, čuo sam za ovo, a i citao pre par godina na nekom forumu pisali ljudi kako su se istapirali, plakali-kukali, jurili da plate tabadziju da nadje tipa koji im je bio spona s tom “kompanijom”, ali mrka kapa.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po ceni po kojoj se E46 prodavao pre godinu dana danas je moguće kupiti solidan E90. Napredak [emoji4]

Nisam ljubitelj ni najmanje e90tke cisto stvar ukusa, znam da je ovaj motor jedini valjan u njemu, automatik i sve to. Jedino mi nije jasno ovo slikanje mokrog auta ali ne deluje kao teski lom po enterijeru i fina oprema. Burazer bi kupovao pa me interesuje jel ovo ok cena nesto mi ovo jako jeftino


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites

Da da, to sve standardno znam nije problem, nego cena me prva odbila jer sam mislio da su malo vise na ceni pogotovo za ove argumente koji su navedeni u opisu. Hvala svakako na direkcijama :)

Link to post
Share on other sites

Kao prvo nema šanse da ima 181k km. Kao drugo,šta će mu karavan? I još E90,ružno bre[emoji23][emoji23][emoji23]

On ga je preko platio 2000 plafon kao krbulju koje je neko samo hteo da se otarasi. Mada ukusi i potrebe su različiti.

 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
Kao prvo nema šanse da ima 181k km. Kao drugo,šta će mu karavan? I još E90,ružno bre[emoji23][emoji23][emoji23] Mada ukusi i potrebe su različiti.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka



Tog sam i ja misljenja, on opet smatra da je ok a cesto zbog posla mu zatreba da vozi na duze i uglavnom mu bude pun auto pa da imaju mesta za svaciji prtljag ali eto [emoji23] ja ga naginjem ka sedanu i da nije bmw jer sto je novije to je em manje bmw em reciklaza cista [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites

Ja sam skontao al kontam jedno dete je dovoljno za to patikom da zguli cuvenu bmw zastitu plastika tj to gumirano sra*e tako da ono ali definitivno ujutra nije tolko raspad kolko je cudno u vreme danasnjih telefona i kamera slikati mokro auto [emoji28]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ma naravno, treba covek gore da ga plati 4000 i plati 350-500 dovoz, i 380-400e carine i uradi i servis menjaca i ovde da prodaje za 4600e. Kako da ne bude oguljena konzola na polovnom e90 karavanu, ima li ko od vas predstavu koja je sad godina? 90% ljudi ovde vozi e46-tice i e39ke koje na satu nemaju vise od 250 000km a u stvari su blizu miliona.

Link to post
Share on other sites

@NikNS Uvek,ali uvek sam naebo kada sam kupio jeftin auto,kao i dosta ljudi koje poznajem. Tu školu sam prošao i nadam se nikad više. Može da se desi da nekog ukenja ali na to se ne treba oslanjati. Ako ti buraz bude gledao ovog karavanka nek bude baš baš pažljiv,uostalom znaš i sam kao i većina sa foruma šta znači kupiti bendžu za siću para.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, NikNS said:

Ja sam skontao al kontam jedno dete je dovoljno za to patikom da zguli cuvenu bmw zastitu plastika tj to gumirano sra*e tako da ono ali definitivno ujutra nije tolko raspad kolko je cudno u vreme danasnjih telefona i kamera slikati mokro auto emoji28.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kad je mokar sija bar malo 🙂

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, NikNS said:

Ja sam skontao al kontam jedno dete je dovoljno za to patikom da zguli cuvenu bmw zastitu plastika tj to gumirano sra*e tako da ono ali definitivno ujutra nije tolko raspad kolko je cudno u vreme danasnjih telefona i kamera slikati mokro auto emoji28.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ovaj unutra u opste ne izgleda lose, cak je odlicno ocuvan za auto sa krem enterijerom. Ovo za dete si totalno u pravu, deca vrlo lako mogu nogama da izgule taj deo, pogotovo u zimskom periodu kad su cizmice na nogama. Kod mene bio taj centralni deo kao nov, ali mislim da nece dugo takav biti, deca stalno dodiruju nogama...ali od toga jednostavno pored sve dobre volje se ne moze pobeci.

Sto se tice ovog auta, jedino sto je sigurno je da je vrlo tesko da ima tu km, i volan mu je presvucen zbog toga. Ali postoje otiginalne dijagnostike koje mogu lako da provere km, i ostale greske koje mogu da muce auto. Povedi nekog majstora i ako mu se svidja, nek pogleda, moze da bude i ok primerak, samo sa vise km. 

Link to post
Share on other sites

Mogu ja da slikam da vidite kako izgleda sedište ispred jednog petogodišnjaka, a boga mi ni dvogodišnjak ne zaostaje za njim. :)


Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Automatik čija reparacija košta ko trećina vrednisti automobila je sve samo ne pametan potez za kupovinu. Dodajte na to Motor sa velikim servisom pa se dolazi da enterijer auta od 15 godina je i najmanje strašna stavka.

Link to post
Share on other sites
 
 
 
 
6 hours ago, frank said:

@NikNS Uvek,ali uvek sam naebo kada sam kupio jeftin auto,kao i dosta ljudi koje poznajem. Tu školu sam prošao i nadam se nikad više. Može da se desi da nekog ukenja ali na to se ne treba oslanjati. Ako ti buraz bude gledao ovog karavanka nek bude baš baš pažljiv,uostalom znaš i sam kao i većina sa foruma šta znači kupiti bendžu za siću para.

+1 ... obe e36ice sam platio u gornjoj granici (tek kada mi se svideo), ni jedan probelem (osim alternatora na obe) nisam imao, e46 sam platio pre 3 godine 4350 (da ne kazem uz podsmehe okoline), osim alternatora nisam imao stvari koje su morale da se menjaju. Da li je karma, ili sta ... to ne znam, ali meni se isplati da dam i 500e vise nego sto "vredi" samo da se ne njakam posle.

1 hour ago, milosind said:

Automatik čija reparacija košta ko trećina vrednisti automobila je sve samo ne pametan potez za kupovinu. Dodajte na to Motor sa velikim servisom pa se dolazi da enterijer auta od 15 godina je i najmanje strašna stavka.

Za e90 ne znam, ali stvano ne znam. Ali suraku kada je poceo na e46 da jebe menjac, drugi polovni sa servisom ga je izasao ispod 500e ;). Mene ako pitas, kao zamajac ... auto se vozi posle toga pune 2 godine bez problema. Mene ako pitas, raditi remont aut menjaca na e90 i ispod, cista budalastina. Pre bi ga daou kobasice nego radio servis od 2k.

 
 
 
 
3 hours ago, 3bl said:

Mogu ja da slikam da vidite kako izgleda sedište ispred jednog petogodišnjaka, a boga mi ni dvogodišnjak ne zaostaje za njim. :)

Imam ja pojedince iz mog drustva koji kenjaju protiv koznih sedista, a ako mene pitas, to, plastika sa zadnje strane sedista i gumene patosnice ... pa to je izmislio neki genije 100% :D . E da, ne samo ispred sedista, ja kada podignem zadje sediste, ispod imam nema cega nema ... od grisina, kiki rikija do lego delova. Mada ... stvarno ne smem da se zalim, kako su porasli (malo, 9 i 7), dosta dosta mi je cistij auto.

Ko ima decu, Boze me oprosti, najbolje je tovarni prostor da ima pozadi :D:D

Da se vratimo na temu, meni ovaj e90 deluje srazmerno ceni ... koliko para, toliko muzike. Iako u restyleu nemas neki valjad izbor motora, meni je restyle ipak bolji (uz veliki servis pri kupovini). Ovaj mi deluje nekako ... bzvz, pogotovo zadnji stopovi ...

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, djukicc said:

Ma naravno, treba covek gore da ga plati 4000 i plati 350-500 dovoz, i 380-400e carine i uradi i servis menjaca i ovde da prodaje za 4600e. Kako da ne bude oguljena konzola na polovnom e90 karavanu, ima li ko od vas predstavu koja je sad godina? 90% ljudi ovde vozi e46-tice i e39ke koje na satu nemaju vise od 250 000km a u stvari su blizu miliona.

Vecina ljudi ovde misli da je 2016. godina. Pre 4 godine bi za auto iz 1999. rekli starooo, a za 2001. godinu vrh. A i 4 godibe kasnije isto xD

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, smg said:

Za e90 ne znam, ali stvano ne znam. Ali suraku kada je poceo na e46 da jebe menjac, drugi polovni sa servisom ga je izasao ispod 500e ;). Mene ako pitas, kao zamajac ... auto se vozi posle toga pune 2 godine bez problema. Mene ako pitas, raditi remont aut menjaca na e90 i ispod, cista budalastina. Pre bi ga daou kobasice nego radio servis od 2k.

 

To se zove kocka iliti imanje sreće sa polovnim delom. Pazi 500e i nek je ispod, ništa njemu ne garantuje da će da ga zezne za mesec dana ili kao što kažeš, da šljaka 2 godine. Rizik a bogami i finansije to moraju da isprate, jer ovako imaš venčanicu. A vreme i živce ti niko neće nadoknaditi dok navataš kršten deo, na stranu što treba da se i sam razumeš kao i dobrog majstora da imaš.

Isto sam odradio kao i ti sa sadašnjim autom (platio ga više), jer sam bio umoran od restauracije bivših kola. Ima i on troškova kao svaki polovan auto, al kad stavim na papir svakodnevno raubovanje i predjenu kilometražu, radi on extra.

Ne juriti jeftino, pogotovo automatika.

Edited by milosind
Link to post
Share on other sites
 
 
 
 
47 minutes ago, milosind said:

To se zove kocka iliti imanje sreće sa polovnim delom. Pazi 500e i nek je ispod, ništa njemu ne garantuje da će da ga zezne za mesec dana ili kao što kažeš, da šljaka 2 godine. Rizik a bogami i finansije to moraju da isprate, jer ovako imaš venčanicu. A vreme i živce ti niko neće nadoknaditi dok navataš kršten deo, na stranu što treba da se i sam razumeš kao i dobrog majstora da imaš.

Polovan auto je kocka. Sa tim covek treba da se pomiri pre nego sto ga kupi. Za sve ostalo, tu je nov auto.Da je jedna tema na ovom forumu da posle restauracije aut menjaca ljudi 301 put to reklamriaju, dopravljaju popravljaju. Ja zivim sa tim rizikom svaki dan, stavio 1000e sa strane kada sam kupio auto i teraj. Ja ako se budem pitao, necu vise manuelca uzimati ;)

 
 
 
 
49 minutes ago, milosind said:

 Ne juriti jeftino, pogotovo automatika.

Upravo to, nisam dovoljno bogat da kupujem jeftino. U slucaju da nemam para za "krsten" auto (po mojim standardima) idemo na starije pa sta nam Bog da ...

Link to post
Share on other sites