Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, Sigtran said:

Subjektivan osećaj često dosta zavisi i od opreme... Ne sporim da je B9 (2015-) "aktuelniji" od F30 (2011-2019), niti da je G20 (2019-) "aktuelniji" od B9, ali u principu razlike nisu toliko ogromne i u značajnoj meri se svode na nivo opreme i lične preference. 

Kad vidim neki F30 sa klot opremom (plastičan volan, halogeni farovi, mali infotejment, manuelac, 16" felne...) i uporedim sa mojim (koža, M-paket, M-volan, velika touch navigacija, full LED farovi, 18" 400M 255 gume pozadi, 360 kamera, automatik itd), razlika u sveopštem utisku i iznutra i spolja je "nebo i zemlja".

 

tvoj u poredjenju sa klotom je dupe i oko.. Mislim M sport konkretno sa klotom. Meni je F30 recimo atraktivniji auto nego F10, F10 me podseca na X5 E70 iznutra koji je poceo sa proizvodnjom jos 2007 godine.. A i toliko je postao cest auto na ulicama, skoro pa da ga i vecina taxista vozi. Radije se odusevim E60-om u M optici nego klasican F10, mozda i nije neko poredjenje al ono :) 

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Djoksa530i said:

Hvali bmw vozi audi 😄 

BMW volim, ali od kada sam presao na AUDI manje me boli glava sto se tice servisa, druzenja sa majstorima znas i sam. A iznutra je kao kokpit spejs satla u odnosu na prethodne bmw-e koje sam imao, a bilo ih je mnogo i razlicitih :) 

Link to post
Share on other sites

Ja sam nasao kompromis imam Audi za svaki dan uziva se i u njemu samo priznajem manje nego u bmw-u, ali sto ti kazes bez glavobolje. A imacu i bmw kad me mine zelja za tim osecajem, ali bmw koji nije mnogo skup a pruza ono sto treba 🙂 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, milosind said:

A4 sa b9 je omašio totalno, trojka je mnogo bolja solucija. Koliko je b8 bio bolji od e90 po pitanju enterijera i kvaliteta, toliko je sad obrnuta situacija. (enterijer i moze da prodje)

Evo neki slabiji turbo benzinac, al je manuelac, zadnja vuca i adaptivno vesanje

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13671656/bmw-320-i

Kakvih crnih 17k za 320i klotaru staru 7 godina sa manuelnim menjacem? Pa to ne vredi ni 13k.

Edited by Delija
Link to post
Share on other sites
27 minutes ago, Djoksa530i said:

Ja sam nasao kompromis imam Audi za svaki dan uziva se i u njemu samo priznajem manje nego u bmw-u, ali sto ti kazes bez glavobolje. A imacu i bmw kad me mine zelja za tim osecajem, ali bmw koji nije mnogo skup a pruza ono sto treba 🙂 

pa to brate, imas auto za svaki dan za putovanja, i put oko sveta a imas i auto kojeg vole da vide majstori jednom sedmcno :) razumemo se, gde se ima tu se i prospe po malo :D 

Link to post
Share on other sites

Audi belezi najveci pad prodaje u auto industiriji poslednjih godina... BMW kupuje ko zna sta hoce, a neko ko ima tipa cca 40.000eur i ode da kupi auto, gledace mercedes c, audi a4 i bmw 3, i odlucice se za A4 jer ce za taj novac dobiti najvise... imao sam prilike da se vozim i da vozim A4 2019 nista spec, lep auto i spolja i unutra, ali za voznju malo penzionerski.

Link to post
Share on other sites

Hahahah ma burazeru se cuje neki roler, vreme je izgleda da se menja, a znam iz nekih ranijih prica da na toj prvoj A klasi sta god da se radi mora motor da se vadi. A kad otvoris haubu tako i izgleda hahahah. 

Link to post
Share on other sites