Recommended Posts

13 hours ago, Stefan L. said:

bilo je u razmatranje tuareg ili ML , toyota land je mnogo dobar dzip, ovo sve je k***c zivi ali sto je land demode, zajebo je i X5 xD 

Land Cruzer nije napravljen da se nekome dopadne, nego da se monitra anti-vazdusni top na njega i da se vozi po dinama pucajuci u isto vreme na avione.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

13 hours ago, dredger said:

Nema brate, ima stvarno top vozila.

E, a kako ti se cini ova mecka e kupe? Meni je lep auto.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17113030/mercedes-benz-e-350?ref=featured-home

vozio sam crnog e250 cdi manuelca, ista oprema kao kod ovog, meni se svideo, samo mi se ne svidja kakav je za prodaju, nece ga niko!

Link to post
Share on other sites

Drugar relativno povoljno kupio pre 2-3 godine CLS-a 350 4matic, 2011-to, nešto oko 150-160k bio prešao, kupljen nov u srbiji, bio ful fulova, soft-close, šiber,  adaptivni tempomat, AMG oprema itd itd... posle par meseci počnu da ga zeza malo ovo, malo ono... Uglavnom samo ovlašćeni servis ima delove i ume da popravi, za godinu dana pukao 4-5k evra na razne gremline (pored samog redovonog održavanja koje ni malo nije jeftino) i na kraju jedva prodao auto... Što bi rekli, bio srećan samo dva puta, kada ga je kupio i kada ga je prodao. Sad već godinu-dve vozi M135i i "peva" za sve pare... 

Link to post
Share on other sites

Ja mislim da nam definitivno u odrastanju nesto klikne i predjes ili na BMW stranu ili na Merca, sve kapiram, lepi (nekom) udobni, kvalitetni navodno sve to pije vode al meni nekako nije seo nikad da sam u fazonu e ovaj bi uzeo... Dobar drugar vozi SLK 2007 i vidim da je masi atraktivan jos uvek onako pogledaju ljudi ovo ono al meni posle par voznji ono nista specijalno. A kao sto se pomenulo gremlina evo vec 3 godine ne moze da skonta zasto mu pali neke greske i zatrza motor kad potopi pun gas a 1.8 kompresor tako da ono :D 

Link to post
Share on other sites

ja sam imao slk 2006 slk 200 i jeste atraktivan mogu ti reci, lep zvuk ima, jos matik bio beli ihhh. ide kao blesav. Samo sto je tvrd u pm, ne znam dal mi je bio tvrdji on ili e90 m tech sto sam imao, predjes preko sina i najsporije dozivim fras po bgu.  

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17222240/bmw-330-ci moj kabrio, nikad povoljniji xD 

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Sigtran said:

Drugar relativno povoljno kupio pre 2-3 godine CLS-a 350 4matic, 2011-to, nešto oko 150-160k bio prešao, kupljen nov u srbiji, bio ful fulova, soft-close, šiber,  adaptivni tempomat, AMG oprema itd itd... posle par meseci počnu da ga zeza malo ovo, malo ono... Uglavnom samo ovlašćeni servis ima delove i ume da popravi, za godinu dana pukao 4-5k evra na razne gremline (pored samog redovonog održavanja koje ni malo nije jeftino) i na kraju jedva prodao auto... Što bi rekli, bio srećan samo dva puta, kada ga je kupio i kada ga je prodao. Sad već godinu-dve vozi M135i i "peva" za sve pare... 

Ako moze konkretnije malo ovo-malo ono. Pa taj auto se na 150.000km tek razradio kako treba. A odrzavanje kosta kao i za svaki drugi te klase i s 3.0 motorom. 

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, dredger said:

Ako moze konkretnije malo ovo-malo ono. Pa taj auto se na 150.000km tek razradio kako treba. A odrzavanje kosta kao i za svaki drugi te klase i s 3.0 motorom. 

On je za tih godinu-dve imao problem sa soft-close vrata, pa onda klapne na usisnoj grani, pa onda nešto u vezi airmatic vešanja i na kraju je imao neke "gremline u elektronici" zbog kojih je išao jedno 3-4x u ovlašćeni mercedes servis i nisu znali šta je tačno pa promenili gomilu stvari jer to tako rade... E da, još su mu na kraju na parkingu profi ukrali retrovizore (ne sećam se koliko mi je rekao da je platio nove u mercedesu, ali znam da sam se zgrozio). I sve te popravke može samo u ovlašćenom servisu, sa originalnim delovima, sve skupo do bola... Auto nov kupljen 2011-ta za 120k evra, pa popravke mora da koštaju, i delovi i čovek-sat... A pritom i registracija za 3000 kubika, potrošnja kada se makar malo oštrije vozi preko 15L/100km u gradu, gume 20", itd itd... 

Generalno to i nije bio auto za njega, čoveka samca, koji baš voli oštro da vozi pa je morao u redovnom održavanju da kupi i nove diskove i nove pakne jer auto je poprilično težak, i šta ja više znam... to je auto za nekog smirenog biznismena u opsegu godina od 50-60, a ne za 40-to godišnjaka još punog testrosterona... Zato i kažem da uživa u M135i ... još bi mu bolje pristajao 911, ali je nažalost van dometa (ukoliko je iole noviji i u dobrom stanju).

Edited by Sigtran
Link to post
Share on other sites
Drugar koji vozi isto F10, po povratku iz Sa u Bg, oseti dim neki, kad ono zapalio se gepek. Neke instalacije i akumulator su bile u pitanju ako se dobro secam.

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

 

 

 

Link to post
Share on other sites

ortak ima neki bag na f10 od kad ga je kupio, recimo upali ga vozi se nekih pola sata parkira se na 3 min lupam da plati gorivo, zatim se vrati i ne moze narednih 10 minuta da ga startuje, dal je neko imao takav prob ? kaze ignition fail

Link to post
Share on other sites
23 minutes ago, dredger said:

@Sigtran Pa realno u pravu si. Ne bi to smeo Mercedes da dozvoli, sem kocnica, to je ok. Jos cls, tu ne sme da bude kiksa. Meni je cls prelep auto, vozio bi i onaj prvi model ali da je bas ocuvan.

ja ih znam nekoliko koji voze i stareije i novije mecke i niko mi se nije pozalio na skupe popravke. hvale 320cdi motor, a menjaci su im top.

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Stefan L. said:

ortak ima neki bag na f10 od kad ga je kupio, recimo upali ga vozi se nekih pola sata parkira se na 3 min lupam da plati gorivo, zatim se vrati i ne moze narednih 10 minuta da ga startuje, dal je neko imao takav prob ? kaze ignition fail

Pisao je neko alnaser se pregreje il elektronika il nesto

Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Stefan L. said:

ortak ima neki bag na f10 od kad ga je kupio, recimo upali ga vozi se nekih pola sata parkira se na 3 min lupam da plati gorivo, zatim se vrati i ne moze narednih 10 minuta da ga startuje, dal je neko imao takav prob ? kaze ignition fail

Jeste brate, jebe ga anlaser. Pregreva se anlaser. Neko je to na forumu jako dobro opisao. Nije skupa popravka.

Link to post
Share on other sites