Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovaj je moj za 8000e tamo i 1360e carina i sve do registracije... Da Kopernikus dotera... Njihovi ljudi bi to pogledali tamo. Samo sto bih ga video tek kad dodje uzivo... Mislim se da uzimam ja to dok nije otisso pa kako mi bog da :)
soeben gesehen: BMW 520d
https://www.autoscout24.ch/de/7982271?utm_campaign=as24_share_iphone&utm_medium=social_sharing&utm_source=sms


Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites

Kako moze auto da prelazi manje od 15.000 godisnje, i vozi se u Evropi?

Petica, stvorena za putovanja, jos dizel?

 

Ja imam trojku benzinca koji je stvarno kupljen od italijanskog penzionera, pa i on je za prvih 8 godina presao 180.000km....

Link to post
Share on other sites

Ne igra se niko sa kilometrazom jer ima fetis da tvoj auto ima 150k od pravih 350k nego sto bi mnogo skepticniji bio kad bi kupovao sa tim na satu, to je sastavni deo mentaliteta, kako god bio odrzavan vise bi zazirao, a sto se servisne tice kupi neki i ja ti napravim od prvog dana do danas sve regulara sa pecatima tako da ono 😉 I ja verujem da je konkretan plac ok ali nemoj da te zavaraju sitnice poput tih, najbolji utisak da voznja samog auta i inspekcija u ovlasceenom ili tvom majstoru ako je iole dobar tako ustanovis sve naravno uslov je da makar znas kako se vozi dobar primerak da bi imao merodavnost proceniti da li je polomljen ili je u fulu 😁

Link to post
Share on other sites

Ja ne bi auto kupio na rec majstora kog ne poznajem, nema sanse. Onaj crni je odlican bmw, Saletov je odlican, sigurno ima jos par dobrih kod nas u ponudi. Ne bi ove preko ni gledao. Ne znam Saleta licno, samo sa foruma, nemam nista bukvalno od njegovog auta, ali brate, uvek je bolje kupiti auto od poznatog prodavca. Pogledaj njegova kola sto je predstavljao ovde, svaki bmw doveden do savrsenstva. Kad vec toliko trazis, ja bi stvarno voleo da kupis auto u top formi.

Link to post
Share on other sites