Recommended Posts

Ukratko,sad da ne davim mnogo...

Uradjen veliki servis, lanac i komplet sve sto ide, mali servis, svi filteri i ulje. Nova vodena pumpa, komplet pk razvod kaisevi, roleri, spaneri itd. Dihtung kartera nov, dihtung kucista ulja sa oba mala creva. Skinut i ociscen DPF, usisna grana komplet skinuto i ocisceno, izvadjene klapnice, stavljene nove gumice, stavljen nov EGR ventil (ovo sve je ocisceno preventivno, ne zato sto je auto imao problem neki)... Novi su prednji M amortizeri, jedan je malo lupkao, pa su kupljena oba nova, samo 2 amorta su oko 400e. Komplet nove kocnice stavljene kad je radjen lanac pre mesec dana, diskovi i plocice, plus pakne od rucne i novi indikatori za kocnice. Nov akumulator u garanciji. Ima jos stvari sto je sredjeno, sad ne mogu da se setim svega, ali imam sve na racunima iz servisa, pa mogu da pogledam detaljno. 8 novih guma, 4 letnje i 4 zimske. Registrovan pre mesec dana

I da delove sve uzimam u Delty, Radulovicu ili Kit komercu

Edited by Sale-Sombor
Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je ovaj privukao paznju stanjem vozila, i iskreno da li ja jednostavno nalecem na takve oglase ali po ovom sto vidim deluje mi nekako da je dosta ovih benzinaca u boljem stanju nego pola dizela, cak ni opremom nisu siromasni kao sto su neki dizeli klotare :)

Link to post
Share on other sites
Ukratko,sad da ne davim mnogo...
Uradjen veliki servis, lanac i komplet sve sto ide, mali servis, svi filteri i ulje. Nova vodena pumpa, komplet pk razvod kaisevi, roleri, spaneri itd. Dihtung kartera nov, dihtung kucista ulja sa oba mala creva. Skinut i ociscen DPF, usisna grana komplet skinuto i ocisceno, izvadjene klapnice, stavljene nove gumice, stavljen nov EGR ventil (ovo sve je ocisceno preventivno, ne zato sto je auto imao problem neki)... Novi su prednji M amortizeri, jedan je malo lupkao, pa su kupljena oba nova, samo 2 amorta su oko 400e. Komplet nove kocnice stavljene kad je radjen lanac pre mesec dana, diskovi i plocice, plus pakne od rucne i novi indikatori za kocnice. Nov akumulator u garanciji. Ima jos stvari sto je sredjeno, sad ne mogu da se setim svega, ali imam sve na racunima iz servisa, pa mogu da pogledam detaljno. 8 novih guma, 4 letnje i 4 zimske. Registrovan pre mesec dana
I da delove sve uzimam u Delty, Radulovicu ili Kit komercu
Dobro sale i koliko para trazis [emoji16] isto ovako ja nahvalim auto, malo i ne bih da prodam, cifru ne kazem ali ispricam sve o kolima [emoji23][emoji23]

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, iwcham said:

Nije ta cena, na sajtu im stoji 9800CHF, ja im ponudi 8000e, kazu moze... Tako da bi ma izasao ovde 9300e do registracije


Sent from my iPhone using Tapatalk 

Lep je kevu mu j***m. Samo izace 11.000 na kraju. Rega, servisi, malo gume, malo ovo-malo ono. Mislim da je to puno za e60. 

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, somi92 said:

Dobro sale i koliko para trazis emoji16.png isto ovako ja nahvalim auto, malo i ne bih da prodam, cifru ne kazem ali ispricam sve o kolima emoji23.pngemoji23.png

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

12 soma, kaze 3x nov

Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, iwcham said:

Ja idem na onog iz CH pa kako mi Bog da :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Nek je sa srecom brate. Sta je prevagnulo ako nije tajna? Zamoli te sto dovoze da obrate paznju na prednji branik prolikom utovara, sasvim slucajno znam momka kom su doneli opc insigniju, na slikama bila sve ful, kad su utovarali polome mu branik, za stetu je bilo povuci potegni, al nisam ispratio do kraja. Bas kopernikus je u pitanju.

Link to post
Share on other sites