Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, Miki_BMW said:

Meni je ovo teška seljana...


Sent from my iPhone using Tapatalk

To sam reko al reko da vidim mozda je do mene :D  Mada vidim da se vecini svidja pa reko mozda neko obrazlozi kolko se oem moze postici izgled, da li ne izgleda kicerica uzivo itd al kanda na forumu ostali samo ljubitelji fabrike :D 

Link to post
Share on other sites

Drugar kupio e91 koji je imao to sranje unutra već postavljeno... umalo se nisam ispovraćao kad sam video, nešto odvratnije nisam video, bez preterivanja.
A on počeo da me ubedjuje kako je to fabrički [emoji23] upali u težak konflikt [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, iwcham said:

automatski menjac u Bmw je mnogo pouzdaniji i nije sklon terminalnim kvarovima kao sto je slucaj sa S-tronicom recimo...

Nije isti menjac, u bmw je ZF automatik u VAG je dsg ili cvt

 

Link to post
Share on other sites

Da ali mislim da je u Bmw mnogo manje kvarljiv ili sklon terminalnim kvarovima, ili kvarovima koji se otklanjaju sa nekom normalnom sumom novca. Koliko sam citao, ma Bmw moze da cekne taj torque converter, ali ni tada te nece auto ostaviti na cedilu... Dsg je dobar, ali S-tronic u Audi ili Multitronic kad rikne, a crkavaju i prave probleme, jebo si jeza... Ako ne gresim, ovo je sve forum i internet znanje...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, iwcham said:

Da ali mislim da je u Bmw mnogo manje kvarljiv ili sklon terminalnim kvarovima, ili kvarovima koji se otklanjaju sa nekom normalnom sumom novca. Koliko sam citao, ma Bmw moze da cekne taj torque converter, ali ni tada te nece auto ostaviti na cedilu... Dsg je dobar, ali S-tronic u Audi ili Multitronic kad rikne, a crkavaju i prave probleme, jebo si jeza... Ako ne gresim, ovo je sve forum i internet znanje...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

kad ce neki bmw dapadne da ti cestitamo brate

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, NikNS said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17386275/bmw-520-business-ambient?ref=gen_ad

 

Kakva su misljenja kolega o ambient svetlima u ovoj opciji kad se ubacuje ovaj led strip?

Nikad ne mogu da otvorim oglas koji postavis. Uopste ne bude link ka oglasu, nego samo kao tekst.

A evo sad kad sam te kvotovao, sad mogu 😅

Edited by dredger
Link to post
Share on other sites
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17386275/bmw-520-business-ambient?ref=gen_ad
 
Kakva su misljenja kolega o ambient svetlima u ovoj opciji kad se ubacuje ovaj led strip?
Meni je brate ovo i ok, sta znam, samo bez ove trake na srednjoj konzoli. Ne znam kako uzivo izgleda ali na slikama mi je fino.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Po mom misljenju treba prilagoditi te sitnice/detalje generaciji automobila.
Npr. za E85 Z4 ima ludaka koji ubace navigaciju sa nekog novijeg X3. Navigacija kao navigacija npr. lepo izgleda, ali ne uklapa se na automobilu iz 2004, pogotovo takvom.
Isto vazi i za svaki drugi pokusaj modernizacije starijih modela. Ono sto isto ne mogu, felne sa novih modela na starim modelima. Sigurno da postoji neki pozitivan primer ali u vecini slucajeva je 🤮
Sve je stvar ukusa/neukusa.

Sto se mene tice, fabrika i dobra felna, malo (ne previse) se spusti auto i nema sta vise tu da se dira. 😄

Link to post
Share on other sites

Isao sam da gledam crnog. Unitrs je extra, lepo radi ali je bio udsren od napred i lose uradjen. Haubu nisu menjali, zabica na faru zalemljena, krila i vozaceva vrata ofarbana...Tocsto je farbano nema veze, ali hauba i amortizeri je ne drze... Nije bila strasna neka havarija, ali...

5461f8e86f4c6ddbc4747e07efbc192b.jpgaa4a1efdfc2a5e1d49fea9bf8301e0ff.jpg0f14a2d0f263f0d39a7e7b212ef360a2.jpg14ebe22e64898938793dce8ec6a03b19.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Stefan L. said:

da gledas audi ovo ne bi video xaxa

Pocinjes da me brines da si ko onaj lik sto se infiltrirao u Grupu na FB ravno-zemljasa pa im promenio ime stranice u Zemlja je okrugla :D 

Link to post
Share on other sites