Recommended Posts

Kazem ja da retko koji bmw nije bio udaren od napred bar malo. To se gasira, to su kasna kocenja. I nikad vise ne bude to to. Secam se kad sam pre 15-16 godina e34 slupao od napred, prodat tako slupan, ovaj ga namestio bas korektno, ali kad sam seo da provozam nekako mi nije bio vise to taj auto. 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 hours ago, NikNS said:

Pocinjes da me brines da si ko onaj lik sto se infiltrirao u Grupu na FB ravno-zemljasa pa im promenio ime stranice u Zemlja je okrugla :D 

hahahahah hhit xD ma nije nego.. moram malo da zajebavam

Link to post
Share on other sites
Kazu da kod e60 to moze da bude problem jer je ceo prednji kraj od alu 
Sve dok kosevi ne stradaju(da se smrskaju) moze sve da se napravi,evo ga jedan sto sam ga ja radio,sad ga ne smijem izbacit zavrsenog da se momak ne razocara posto ga je kupio kao nikad udaran3db811cc0fe15910b7a5a94263b46601.jpg58707fb7f5e5fbfdf31ecd885a1596c8.jpg

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Miki_BMW said:

Polovnjak, a da nije čukan...hm, da li takav postoji uopšte? Teško. Po meni ovo nije strašna havarija.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Postoji brate, kako da ne postoji. 

Link to post
Share on other sites

Nije strasna havarija bila ali auto je ocajno uradjen... Svako normalan ovakvu haubu menja, ne pokusava da je popravi. Vezni lim je malo podignut na jednoj strani takodje, sve u svemu, ne daje se 8500e za to. Pritom, momak ga je kupio pre skoro godinu dana i vec ga prodaje... Verovatno gleda da se otkaci... Servisna je klasicna Sroska gde treba da verujemo da je za zadnje 4 god. presao tipa 40k km...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Link to post
Share on other sites

Brate ja sam za 2 i po god presao 16k km, od toga sam 6m bio na brodu, keva presla 300km za tih 6m, i ko ce meni da veruje da je stvarno presao 88k km auto 2011 god [emoji23]

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

A pazi, dizeli koji ulaze kod nas su uglavnom ubijali 40-50k km godisnje pogotovo serije 3 karavani, petice itd i to se i vidi kad auto 2017 ima 180k km na satu, i naravno isto toliko i 2012 i isto 2005-7[emoji23], ali nalete i oni sa manje, jednostavno uzmes broj sasije, proveris i potvrdis

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Pa ja bi u tu pricu poverovao, radis u ino, nisi tu, ali auto je konstantno prelazio malu km... A ovo, servisne dok vodjene auto prelazio po 30k km za pola godine, i od jednom se zadnje 4godine gube a za to vreme dodato 40k km u odnodu na zadnji servis[emoji28] Ima 5% sanse da je dosao do novog vlasnika poput tebe, ali.... tanko...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Link to post
Share on other sites

A šta može kupac da uradi sa ovakvim autom...? Od delova ništa nije ostalo, da se sredjuje verujem ima da izadje 2/3 cene novog. Stvarno ne znam što se ovakvi automobili prodaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites

Pa pazi taj auto je i preko prelazio tako, proverila mi drugarica u delti, jedino sto je polu klot, opasno mi fale ksenoni, bez svega ostalog mogu... Kazem naleti, samo treba proveriti sve,bar danas je dostupno i lako

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Miki_BMW said:


A šta može kupac da uradi sa ovakvim autom...? Od delova ništa nije ostalo, da se sredjuje verujem ima da izadje 2/3 cene novog. Stvarno ne znam što se ovakvi automobili prodaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ni ja, pitacemo dredgera. On to jedini zna. Kao kontroverzni biznismen

Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15682188/bmw-z4-20i-sdrive Meni bolji ovaj.

Kad ste kod kilometraze, moj deda kupio Oktaviju 1.9tdi, 90ks 2006. novu. Presao do prosle godine 93.000km, sve uredno servisirano. Stajao na oglasu za 4000-4500e, niko nije pozvao. Na kraju prodat auto nekoj firmi za 3200, tako nesto. Mozda i jeste mnogo para trazeno, mada vidjao sam klosare/prevarante sa autoplaceva sto za neke lesine i isti auto traze isto ili vise para. 😂

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, miloss said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15682188/bmw-z4-20i-sdrive Meni bolji ovaj.

Kad ste kod kilometraze, moj deda kupio Oktaviju 1.9tdi, 90ks 2006. novu. Presao do prosle godine 93.000km, sve uredno servisirano. Stajao na oglasu za 4000-4500e, niko nije pozvao. Na kraju prodat auto nekoj firmi za 3200, tako nesto. Mozda i jeste mnogo para trazeno, mada vidjao sam klosare/prevarante sa autoplaceva sto za neke lesine i isti auto traze isto ili vise para. 😂

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17263477/bmw-z4-20i-m-optik?ref=search-normal&position_ref=10

Link to post
Share on other sites