Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel postoji i dalje opcija da se registruje na invalida? Negde kao da sam pročitao da će to menjati, tj da neće moći tako lako da se registruje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15563316/bmw-330-d-m-paket-lci?ref=search-normal&position_ref=2
ako ovaj bmw sad nosi bg  2000 ct table, strasan auto, brutalan. uzivo jos bolji
Jok, i dalje ove table, pre neki dan radio registraciju [emoji16]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ako jesi, os mi das krug, ajde ionako je na prodaju [emoji23][emoji23] haha salim se naravno, ali i da nije tvoj, bas je brutalan auto, da imam kupca za mog odmah i da mogu da registrujem 3,0 ne bih razmisljao dalje

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Sediste kao 400k da je presao, volan presvucen, i bre sto ne volim kad je nauljen ovako... [emoji23]

Za bmw 540i kazem posto se preklopio comm sa stefanovim

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
lep auto ovako na slikama, ne znam kakav je uzivo ? [emoji4] 
Uživo nisam video bolji E90, sve na svom mestu, čovek koji ga vozi je zadnjih 30 godina u BMW svetu, vozio M-ove od E30, E36 komada 3, E46, nešto kratko i E92. Za održavanje ne znam luđeg čoveka, sve iz originala i na vreme, skoro je paltio prednje pločice oko 2 glave [emoji52] jbg, da nije registracija 95000 odavno bi otišao, mada registrovan je pre nedelju dana, kako ga neko uzme ima da se vozi lepo. Ako budeš u BG idi vidi auto, videćeš i sam

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to post
Share on other sites