Recommended Posts

Taj 520D o kom se govori deluje kao dobra prilika. ( https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17449644/bmw-520-d-limousine )
Prvo na toj kilometraži teško da morate razmišljati o automatskom menjaču, a to je velik trošak (znaju oni koji su pisali o sređivanju ovde na forumu).
Drugo, sudeći po slikama, dobija se 8 točkova (letnje kontinentalke su iz druge nedelje 2018. sudeći po dotu).
Ne deluje ni da je lupan, verovatno je uredno održavan u Raduloviću...
Uz male pregovore o ceni, meni iskreno deluje i povoljno.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koliko god da je dobar neoprostivo je na ovu cijenu da ima krpljenu navigaciju dzojstik od cic, a displej i ostalo od starog tipa

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока



Pa jel nemaju svi e60 isto osvetljenje table, display i ovaj cic, samo sto je ovaj manji?!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, iwcham said:

Znaci obaj auto je proizveden 2008g, a mogli su prvi put da ga registruju i 2018 jbg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Za sve ovo vreme koliko trazis auto jesi isao da gledas neki auto uzivo ili si pregovarao samo telefonon?

Link to post
Share on other sites

Isao sam do Cacka l, gledao onog crnog 9100, gledao u Nisu 11200e. Ne zuri mi se nesto jer imam auto... Ako naleti dobar po normalnoj ceni, uzecu ga. Ako ne cekam prolece april maj i do tada cu da zaradim jos para za f10.... Onaj u Cacku je idaren od napred i uzasno odradjen, nisu menjali haubu, vezni lim pomeren, uzas...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Miki_BMW said:

Auuuuuu... e ovo vredi para, bruka od auta.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Gledam ga ne verujem da je ovakva perfekcija, malo hauba par packi ali godiste, nema vanos, oprema, nema pixela nigde mrtvih znaci ovo je i postena cena i sve. Uzeti djir bacati vikendom i cuvati 10ak godina duplirace cenu

Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, Stefan L. said:

de ste bembarosi, imal neki novi kvar ? xaxaxa xD

Kvar na E30 ?

Sta je to "kvar" ? Neki novi parfem, garnitura nameštaja ? :D

 

Edited by Elvir
Link to post
Share on other sites

Kasno smo ga uocili. Cela dva dana oglas stajao. 4300 ako se dobro secam. Zeleni metalik, full krem enterijer cak i tabla, prva pomoc ispod sedista, alat skoro komplet nista ne visi u enterijeru suva fabrika 115k na satu i definitivno ima toliko. Prodao se. Dok nam dodjose ovi sa kesom na forum ode auto [emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Kasno smo ga uocili. Cela dva dana oglas stajao. 4300 ako se dobro secam. Zeleni metalik, full krem enterijer cak i tabla, prva pomoc ispod sedista, alat skoro komplet nista ne visi u enterijeru suva fabrika 115k na satu i definitivno ima toliko. Prodao se. Dok nam dodjose ovi sa kesom na forum ode auto [emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mogu slike i dalje da se vide po google, doduse sitne, al nisam mogao cenu.
Jel delovao kao pravi oglas ili fake?

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Treba se cekira bela bembara kod Radulovica. 11500e im je zadnja cena. Kazu da je auto njihovog klienta i da je odrzavan samo kod njih. Jeste mnogo, al na 106k nema da se radi ni lanac ni menjac ni dpf... Ne svidja mi se prednji branik, mozda je vlasnik stavljao kineske M branike, ili se jednostavno pomerilo od zakacivanja ivicnjaka... U svakom slucaju, za ove pare treba da bude blizu perfekt....
28f6ac0151ca301a9cc5e453c5893275.pngee645d064322e4aa5428a3b283a7d32b.png
Ako je neko bas u komsiluku, neka ga pogleda heheh


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites

Sta ispada da je budzeno od navigacije? Ubacen novi dzojstik i novi interfejs? 11500 je previše za 2,0d po meni, mora to biti veca egzotika i full fulova oprema

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites