Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

58 minutes ago, GrujaBG said:

Al 116ks i fenjeri, ako hoces jaci motor i malo jacu opremu ode cena gore..

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока
 

Већ смо писали о томе,чипнеш га лако на више коња! А и ово им је реална цена,ауто још мало па десет година! За фарове се слажем,ови су баш лоши и ружни! Мада ко се вози по граду од 116 коња му ниеј ништа више потребно....

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

Tu sam i video 😅. Autina je to bez ikakve zajebancije. 

brate klip posle izbacili audi vuce taj slep sta da ti kazem. xD  sa sve sedmicom blindom xD 

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
4 hours ago, GrujaBG said:

Al 116ks i fenjeri, ako hoces jaci motor i malo jacu opremu ode cena gore..

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока
 

f30 mi se svidja sam ako je u M paketu, ovako mi je ko go k***c, jos fenjeras. Vise sam za e90 M u tom slucaju ristajl nego f30 klot iako je noviji i moderniji mozda.

Link to post
Share on other sites

Meni i e90 i f30 izgledaju dobro i kad su ne-M, ne bih insistirao na M paketu, iako f30 jeste brutalan.

Ali bih jaci motor obavezno, ne cipovanje, nego fabricki jaci

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17459450/bmw-320-x-drive-m-paket?ref=search-normal&position_ref=2

Sa 10k na 9,5
Cudi me da se ne prodaje, ako je istina sto pise itekako vredi

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока


Lep je, top je, vredi vise nego ovi sa oglasa iz uvoza ali opet, reg + prenos odma, lanac i servisi, alarm itd, ode lagano na jos 2 soma u startu
Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Glisa said:

Већ смо писали о томе,чипнеш га лако на више коња! А и ово им је реална цена,ауто још мало па десет година! За фарове се слажем,ови су баш лоши и ружни! Мада ко се вози по граду од 116 коња му ниеј ништа више потребно....

Isto tako smo i pisali da nisu isti motori i da ce se skratiti zivotni vek znacajnije cipovanjem :)

Link to post
Share on other sites

Nisam onda zapamtio, ali svakako 2 soma ne ginu odmah u startu.. E sad iskreno da imam 9 soma verovatno bih ga gledao, f30 da mi se svidja ne mogu ispod 14-15k naci, f10 ispod 16k nista vredno pomena,a i u njih treba odmah 2 soma.

Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, somi92 said:

Nisam onda zapamtio, ali svakako 2 soma ne ginu odmah u startu.. E sad iskreno da imam 9 soma verovatno bih ga gledao, f30 da mi se svidja ne mogu ispod 14-15k naci, f10 ispod 16k nista vredno pomena,a i u njih treba odmah 2 soma.

Тако да треба добро размислити шта при куповини,ретко ко купује сада ауто срцем :)

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, somi92 said:
4 hours ago, GrujaBG said:
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17459450/bmw-320-x-drive-m-paket?ref=search-normal&position_ref=2

Sa 10k na 9,5
Cudi me da se ne prodaje, ako je istina sto pise itekako vredi

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

 

Lep je, top je, vredi vise nego ovi sa oglasa iz uvoza ali opet, reg + prenos odma, lanac i servisi, alarm itd, ode lagano na jos 2 soma u startu

to da vredi prodalo bi se :) 

Link to post
Share on other sites

U oktobru sam kupio i gledao 320d lci, ispod 8500e nije bilo da valja, a i ovi koji su spusteni do 8 su bili tanki... Plus ja striktno nisam hteo automatik i xdrive.

Ovaj je po opremi daleko iznad svih, fali mu samo siber, ako nema neku veliku falinku, vredi znatno vise od tih sto idu za 8.

Prdnjava po forumu i potcenjivanje kola sa oglasa je jedno, kada imas pare u ruci i znas sta hoces, stvarni svet izgleda malo drugacije.
Nema dobrih kola bez da se adekvatno plate u 95% slucajeva, 5-10% ispadne na srecu.

Ako covek zna sta prodaje i ako mu se ne zuri, ispod 9 nikako, bez obzira na to sto mu sleduje veliki servis.

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, GrujaBG said:

U oktobru sam kupio i gledao 320d lci, ispod 8500e nije bilo da valja, a i ovi koji su spusteni do 8 su bili tanki... Plus ja striktno nisam hteo automatik i xdrive.

Ovaj je po opremi daleko iznad svih, fali mu samo siber, ako nema neku veliku falinku, vredi znatno vise od tih sto idu za 8.

Prdnjava po forumu i potcenjivanje kola sa oglasa je jedno, kada imas pare u ruci i znas sta hoces, stvarni svet izgleda malo drugacije.
Nema dobrih kola bez da se adekvatno plate u 95% slucajeva, 5-10% ispadne na srecu.

Ako covek zna sta prodaje i ako mu se ne zuri, ispod 9 nikako, bez obzira na to sto mu sleduje veliki servis.

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока
 

9000 за кола 10+ је пуно! Гледам Х1 мало бољи примерци држе ту цену,моје лично мишљење је да та класа аутомобила не вреди толико и цене су код нас тренутно надуване једно 10% минимум,чим се ово мало нормализује иду цене доле вртоглаво!

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites

Ma problem je sto je teoretisanje i tome sta je naduvano i koliko sta vredi jedno, a kupovina sasvim drugo.

Da nadjes da valja nema a da ne platis, kao i za stanove. Na sva zvona kako su cene nerealne, to nista ne znaci onom sto kupuje jer ne moze da kupi nista dobro bez da se pruzi posteno.

Al za kad sledeci put budem kupovao, tj prelazio na f30, vodim forumase u pregovore, honorar ce biti posten i direktno zavistan od spustene cene :)

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites