Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

9000 за кола 10+ је пуно! Гледам Х1 мало бољи примерци држе ту цену,моје лично мишљење је да та класа аутомобила не вреди толико и цене су код нас тренутно надуване једно 10% минимум,чим се ово мало нормализује иду цене доле вртоглаво!
Daleko su od naduvanih. Tj jesu i bice sve dok se zakon ne promeni i lrestane vracanje kilometraze.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Dobar pokazatelj su i cene na mobile.de

Xdrive, 2.0d 184ks, sa 198kkm, sa slabijom opremom, ne-M kosta 7 hiljada tamo, bolji primerci idu do 10k lagano.

Naai ljudi cesto naidju na taj problem kada dodju na ideju da uvezu kola, dobar auto tamo ispadne skuplji nego ovde i to bez troskova dovoza i carinjenja.

Dobar polovan auto napolju se moze naci za normalne pare, ali nije na izvolte

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
27 minutes ago, GrujaBG said:

Dobar pokazatelj su i cene na mobile.de

Xdrive, 2.0d 184ks, sa 198kkm, sa slabijom opremom, ne-M kosta 7 hiljada tamo, bolji primerci idu do 10k lagano.

Naai ljudi cesto naidju na taj problem kada dodju na ideju da uvezu kola, dobar auto tamo ispadne skuplji nego ovde i to bez troskova dovoza i carinjenja.

Dobar polovan auto napolju se moze naci za normalne pare, ali nije na izvolte

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока
 

Пратио сам и тамо кола,Ф31 2016 је имао за те паре са досат добро опремом!(10.000-11.000) Старија кола немају повраћај ПДВ-а,многи тамо узимају кола на лицитацијама,то је доста  доста нижа цена....https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=317447829&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelGroupId=21&minFirstRegistrationDate=2015

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Glisa said:

ok da das 9 za max opremu za to godiste*mada ja iskreno nikad ne bih i pod uslovom da je mala km i od jedinog vlasnika sa servisnom evidencijom. ima jos dve generacije auta pritom posle ove serije.

Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Glisa said:

Због чега људи беже од аутомобила из Холандије?? https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17360752/bmw-320-d-sport?ref=gen_ad

i u svici i NL i GER mozes kupiti izdrkan auto ako naletis na srbina ili bugarina koji ih valja gore ali ako kupis od svajcarca ili NL neces se zajebati, male su sanse. Ja sam imao losa iskustva sa vozilima iz Italije i rekao sam sebi da necu nikada vise. samo swiss, slo i ger, prethodna 3 auta su mi iz tih zemalja i lepo su me sluzila.

Link to post
Share on other sites
49 minutes ago, dredger said:

Kakva guja, kakva grupa? Sta sam propustio?

ma drevnog zmaja u plavoj boji :) 

nego dred jel se secas kad si jurio da reketiras ljude po France 

 

 

Link to post
Share on other sites
Isto tako smo i pisali da nisu isti motori i da ce se skratiti zivotni vek znacajnije cipovanjem [emoji4]
Zar nisu 316d i 318d isti? A 320d ti ojacani?

Generalno gledano, F30 stari polako, pa tako i cena pada, i bice sve vise njih koji ce ga razmatrati za kupovinu. Po meni mislim da je on odlican auto za sve potrebe, porastao je u odnosu na e90 koji je imao problem sa prostorom na zadnjoj klupi, a opet nije prevelik kao f10, koji je velik za grad. Ja imam f30 u zamisli za sledeci auto(ako ne podlegnem modi suv-ova), posle e60 iako je on veca klasa, pa bi mozda izgledalo sa konja na magarca.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
51 minutes ago, dulebp said:

Zar nisu 316d i 318d isti? A 320d ti ojacani?

Generalno gledano, F30 stari polako, pa tako i cena pada, i bice sve vise njih koji ce ga razmatrati za kupovinu. Po meni mislim da je on odlican auto za sve potrebe, porastao je u odnosu na e90 koji je imao problem sa prostorom na zadnjoj klupi, a opet nije prevelik kao f10, koji je velik za grad. Ja imam f30 u zamisli za sledeci auto(ako ne podlegnem modi suv-ova), posle e60 iako je on veca klasa, pa bi mozda izgledalo sa konja na magarca.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 

Ja sam probao f30 i iskreno ne bi ga nikada uzeo posle e60

Link to post
Share on other sites