Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prošle nedelje sam gledao jednog Fetona u Zr, na oglasima je i sad. 2009, restajling, individual paket, 2+2 sedišta. Ma brutalan auto, šampionski, 4 motion, sve kako treba. Bila dobra kombina da nesto trampimo, ali sam odustao jer je preskup da ga akam za posao, a čekamo drugo dete pa mi ne odgovara ni to što nema full klupu pozadi. Inače auto kao auto je fenomenalan. 

Link to post
Share on other sites
19 hours ago, Stefan L. said:

Joj nemoj molim te, u Drezdenu kad sam ziveo video sam ih mali milion, imam utisak da samo to i voze, gde god se okrenes Feton. :)

Link to post
Share on other sites

Taj auto je uradjen u kvalitetu Bentli Kontinentala. To je rekao Dzeremi Klarkson. Nisam nikad ni seo u Bentli, ali u Fetonu se na svakom detalju vidi da je vrhunski odradjeno. U enterijeru su identicni materijali kao u Bentliju. Taj auto nije napravio ozbiljan uspeh jedino jer je VW. VW i luksuzna limuzina ne idu zajedno. A skup za odrzavanje u pm, al ko ga jebe.

Link to post
Share on other sites

Lepo izgleda. Podsetila me na onaj isto sivi e36 sto je bio na forumu, al nisam siguran jel ga onaj clan snoopy tebi prodao ili nekom drugom kolegi. Bila neka nekorektna priča. To je pre par godina bilo. 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Mitrovic Stefan said:

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18252066/bmw-325

Tabla vidim nije original. Po VINu ima finu opremu. Kako vam se cini?

Za Audi se slazem da je steta sto nije quattro

Предњи браник је 100% од АБС пластике или ти копија,имам исти на ћалцовом ауту! Видим да фали доста усмериваћа па је део испред предњег браника шупљо....искрено пола пара је можда и ОК!

Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, Glisa said:

Предњи браник је 100% од АБС пластике или ти копија,имам исти на ћалцовом ауту! Видим да фали доста усмериваћа па је део испред предњег браника шупљо....искрено пола пара је можда и ОК!

ne vredi ni 2000, onaj pajkov je bio 4000 u mint stanju 328ci sa bbs-kama

Link to post
Share on other sites

A jeste sad, ne vredi ni 2000, jel si ti ozbiljan kad to kazes ili?

Inace, mislim da je ovaj auto bio na forumu davno, a da je pre 10-ak godina imao haubu bez znaka ako se dobro secam... tad je imao neke bezobrazne felne al se ne secam koje. I na cbc je predstavljen, bas cu potrazim temu ovih dana

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18251012/bmw-320?ref=search-normal&position_ref=21

za razliku od ovog koji vredi. :)

ozbiljan sam sto se tice kupea, ne znam nekome to vredi meni je gomila matorog lima. Nit ima malu km, nit servisnu istoriju, verovatno je spucan ko vecina bmwa nekoliko puta i farban. 

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, GrujaBG said:

A jeste sad, ne vredi ni 2000, jel si ti ozbiljan kad to kazes ili?

Inace, mislim da je ovaj auto bio na forumu davno, a da je pre 10-ak godina imao haubu bez znaka ako se dobro secam... tad je imao neke bezobrazne felne al se ne secam koje. I na cbc je predstavljen, bas cu potrazim temu ovih dana

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока
 

dobro vredi mozda malo vise od 2 ko se lozi na izgled, jebes ti ako izadjes iz auta i ne okrenes se za njim 3x :D 

ne ozbiljno, mislim da ne vredi mnogo jer kazem, mora da ispunjava neke uslove poput male km tipa 119000km, da je imao jednog do najvse dva vlasnika, servisna istorija da nije klepan ovde onde. Jbg 8 soma je 8 soma, zna se kakav auto moze da se uzme za tu lovu. 

Link to post
Share on other sites
Lepo izgleda. Podsetila me na onaj isto sivi e36 sto je bio na forumu, al nisam siguran jel ga onaj clan snoopy tebi prodao ili nekom drugom kolegi. Bila neka nekorektna priča. To je pre par godina bilo. 
Nije meni, verovatno nekom od kolega. Nazalost nisam naisao na dobar E36 (oni koji su dobri nisu na prodaju ili vec imaju red za kupovinu), a rado bih uzeo jedan.

Imenjace, slazem se i za Hondu i za cene ali meni se bar ne da da uzmem nesto drugo sem E36 ili E46 kupea. Zelja mi, a sve ih je manje i sve su skuplji (i preko, a i kod nas).

Ako neko zna dobar kupe neka javi slobodno [emoji16]
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Stefan L. said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18251012/bmw-320?ref=search-normal&position_ref=21

za razliku od ovog koji vredi. :)

ozbiljan sam sto se tice kupea, ne znam nekome to vredi meni je gomila matorog lima. Nit ima malu km, nit servisnu istoriju, verovatno je spucan ko vecina bmwa nekoliko puta i farban. 

Ovaj je vlasnik i onog e39 sivog 540i

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Mitrovic Stefan said:

Nije meni, verovatno nekom od kolega. Nazalost nisam naisao na dobar E36 (oni koji su dobri nisu na prodaju ili vec imaju red za kupovinu), a rado bih uzeo jedan.

Imenjace, slazem se i za Hondu i za cene ali meni se bar ne da da uzmem nesto drugo sem E36 ili E46 kupea. Zelja mi, a sve ih je manje i sve su skuplji (i preko, a i kod nas).

Ako neko zna dobar kupe neka javi slobodno [emoji16]

Djoksa je ubo e46 kupe od 7000e i jos toliko skoro pa ulozio sto govori kakvo je trziste sa tim autima, znaci nisu sjajna iako se mislilo da jeste, ne kazem da je podvala neka ali prosto je mnogo para. E46 kupe moze da se iscacka da je dobar ali u dizel varijatni, benzince ces tesko ispopati sem onog kabrija u m paketu iz Obrenovca sto covek trazi preko 8000 evra.

Racunas da 5000e moras da platis e46 320cd da je korektan. M54 dobar ces tesko naci da valja. a da nije opet neki iz 2000 godine kome je dusa rastavljena. 

Zavisi sta volis, ako hoces zvuk na dizelu bas ga i nema, moze da se cacka ali nije to to, benzinci lep zvuk mogu da imaju kad ga pirke iscacka. Ali potrosnja, kvarovi, sve mu je dotrajalo. Dizel jos i mozes ubosti da je manje kritican. 

Link to post
Share on other sites
Djoksa je ubo e46 kupe od 7000e i jos toliko skoro pa ulozio sto govori kakvo je trziste sa tim autima, znaci nisu sjajna iako se mislilo da jeste, ne kazem da je podvala neka ali prosto je mnogo para. E46 kupe moze da se iscacka da je dobar ali u dizel varijatni, benzince ces tesko ispopati sem onog kabrija u m paketu iz Obrenovca sto covek trazi preko 8000 evra.
Racunas da 5000e moras da platis e46 320cd da je korektan. M54 dobar ces tesko naci da valja. a da nije opet neki iz 2000 godine kome je dusa rastavljena. 
Zavisi sta volis, ako hoces zvuk na dizelu bas ga i nema, moze da se cacka ali nije to to, benzinci lep zvuk mogu da imaju kad ga pirke iscacka. Ali potrosnja, kvarovi, sve mu je dotrajalo. Dizel jos i mozes ubosti da je manje kritican. 
Znam, kada pogledam koliko ce ga izaci da bude skroz tacan zaboli glava ali i dalje se nadam da ce nesto dobro naici. [emoji16] Verovatno ce se obiti o glavu ali zelja mi kupe sestak (bilo koji do 2003.).

A dizel ne bih, bar za sad. Verovatno i jesu u boljem stanju jer se manje gaze uglavnom
Link to post
Share on other sites