Recommended Posts

11 hours ago, Mitrovic Stefan said:

Znam, kada pogledam koliko ce ga izaci da bude skroz tacan zaboli glava ali i dalje se nadam da ce nesto dobro naici. [emoji16] Verovatno ce se obiti o glavu ali zelja mi kupe sestak (bilo koji do 2003.).

A dizel ne bih, bar za sad. Verovatno i jesu u boljem stanju jer se manje gaze uglavnom

sve su ti to rupe bez dna.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

20 hours ago, Indorile said:

To je sve po principu naci ce se "ljubitelj".

Kocka je popularna, ali svakako je preterana cena. A e23 nije bas preterano popularan auto, prodavace se 100 godina. Jedino ako natrci neko ko bas voli e23 i ko bas hoce da restaurira takav auto. Taj 745 bi mozda pre nasao kupca u inostranstvu.

Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, Indorile said:

20 godina mladji auto, awd, 250 kila laksi, turbo, bilo je za ocekivati :)

Ovaj drag je slican kao onaj izmedju GTR-a i M6. Da je trka isla na long distance, E46 M3 bi ga dobio. Tojota ima prednost samo u startu, zbog manje kilaze i AWD. Ipak kako bi trka odmicala, ismpupao bi se kao balon, bas kao u rolling race varijanti trke u drugom delu snimka.

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Stefan L. said:

saletov san

Pratim ovaj kanal redovno, sjajan je momak, zanimljive video sadrzaje stavlja i odlican i pedantan majstor. Ima svasta da se vidi

Vec ima jedan takav e39 M5, ovo mu je drugi 😀

Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, dredger said:

ovo je nekada bio auto mog komse iLe Minimaksov sin, mislim da ga je on prodao pre dosta god za neke smesne pare. ovo mi je ocaj tjun kako izgleda

Link to post
Share on other sites

Meni je odvratan isto, bukvalno po kazni da ga vozis. Bio je nekad davno u Zr VW Corado sa tim Folger spojlerima, isto cirkus kako je izgledao. Ala je i Corado bio jebacki auto svojevremeno.

Link to post
Share on other sites
ovo je nekada bio auto mog komse iLe Minimaksov sin, mislim da ga je on prodao pre dosta god za neke smesne pare. ovo mi je ocaj tjun kako izgleda
Svasta je on besno imao... samo se ja ne secam ovog auta, secam se narandzaste kocke sa sirenim rubovima

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites