Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

16 hours ago, Djoksa530i said:

Ode Stefketov san 😄
a fali ti i zlatan zub 

ode san bajo, al za njim se i dalje svi okrecemo kad ga vidimo, cak ne mora da bude ni u AMG paketu. xD 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

E to jeste, jako brzo mi je taj cls postao ciganski. Al ovaj sa oglasa bi vozio pa nek budem i cigan.

tebi je zabranjeno da ulazis u mercedes, nisi dostigo taj level, ne mozes tek tako iz S8 u CLS, kara bajo. Moras da se potrudis xD 

Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, Stefan L. said:

јебеш опис,лепо изгледа...колико ће још ове 10 држати цену,мало се почело спуштати

 

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Stefan L. said:

tebi je zabranjeno da ulazis u mercedes, nisi dostigo taj level, ne mozes tek tako iz S8 u CLS, kara bajo. Moras da se potrudis xD 

Dokurćila s osmica, spor mi je već brt 😂

Link to post
Share on other sites
On 7/12/2021 at 4:21 PM, Sale-Sombor said:

Uzivo je auto neverovatan, ne znam da li mi je lepsi unutra ili spolja

A da znaš tek kako ideeeee... Realno ovo nikako nije auto za svaki dan, vozio sam ga na Navaku, evo i razloga:

1. Redovno korišćenje i održavanje je nekoliko puta skuplje od recimo M340i, npr samo gume ili karbon kočnice su 2-3x skuplje nego za M340i, koji će ti na regularnom putu u 95% slučajeva dati praktčno isti užitak i performanse na semaforu, preticanju i sl. Da ne pominjem udobnost pri dužoj vožnji koja je sigurno na M340i strani...

2. Tako brutalne performanse (tj. tu razliku M3comp vs M340i) realno nikako ne možeš iskoristiti van staze, non-stop bi bio u prekršaju i riziku od sudara.

3. ALI na stazi, M3 competition vs M340i je nebo i zemlja, otprilike razlika po krugu je kao M340i vs 320d, dakle nema poređenja. Jednostavno M3 competition je trkačka mašina predviđena prvenstveno za stazu, motor, menjač, ogibljenje, kočnice, gume, ma sve...

A da ekstra izgleda, tu nema polemike...

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

Samo dobar a8 4.2 kvatro od stare garde, meni je to i sad jako ozbiljan auto bez ikakve zajebancije. 

ne samo to vec i pouzdan i retko kad se kvari. moze da se pokvari ako si budala, ali redovnim odrzavanjem tesko. 

trosi, ide, i tenk je sa 4x4

Link to post
Share on other sites