Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

7 hours ago, Glisa said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17244507/bmw-x5-40d?ref=search-normal&position_ref=7 колико сам успео да видим и пратим огласе мало дуже,човек има атрактивна и добра кола

Lep je auto, u sacuvanim mi je oglasima... Jedino mi nije jasno da vozacevo sediste ispuca koza tako sa strane

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Sale-Sombor said:

Prodao sam moj e60...

Tako da ako neko zna za dobar X5 2010-2012 a da je na prodaju moze da mi javi... Pozeljno 4.0d 306ks

 

Cudi me da si mogao upste da ga prodas BMW sa manuelnom klimom i manuelnim menjacem 😁. Mora da si ga odvezao na presu a ovde pises da si ga uspesno prodao. Nemoj samo da kazes da je prodajna  cena bila preko 7000 evra . Ja tako zakljuci posle nekih postova ovde da to reso klima i menjac saltac veze nema sa zivotom,  i ako ti je auto bio neuporediv sa vecinom BMW  po oglasima koji su videli servis samo kada su prosli pored njega. 

Steta sto nisam bio u mogucnosti da ga kupim. 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Sale-Sombor said:

Lep je auto, u sacuvanim mi je oglasima... Jedino mi nije jasno da vozacevo sediste ispuca koza tako sa strane

Vozio ga neko debeo i nizak, mahom po gradu. To je jedino logicno objasnjenje.

Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Sale-Sombor said:

Lep je auto, u sacuvanim mi je oglasima... Jedino mi nije jasno da vozacevo sediste ispuca koza tako sa strane

Кажу да је то мана,видео сам брдо огласа и овде и преко са малом КМ. једноставно лош квалитет коже и то је то!

Link to post
Share on other sites

Sta je sa ljudima u Srbiji, zasto su toliko neljubazni i bezobrazni... Danas sam pozvao nekoliko ljudi da ih pitam u vezi auta koje prodaju na oglasu, da bi dobio malo vise informacija... Kao da zovem da im nudim krompir za auto....

Od njih 6-7 samo jedan je izdvojio malo vremena i objasnio mi sve oko svog auta.

Link to post
Share on other sites

Ni ja ne razumem prodavce, a većina je takva - neljubazni su. Lepo, kulturno pitaš, i svi oni kao dodji pa pogledaj. A šta ako meni treba 200-300-400km do tebe. Lakše je valjda da kažeš preko telefona da mu fali to i to, nego "e, sve je super", i ti odeš i uveriš se na prvu da je lešina.

Pa šta si stavljao auto na oglas ako te mrzi da pričaš na telefon.

Link to post
Share on other sites
On 9/29/2021 at 8:12 PM, Glisa said:

Кажу да је то мана,видео сам брдо огласа и овде и преко са малом КМ. једноставно лош квалитет коже и то је то!

To je mana na sledećem modelu X5. Nisu kožna sedišta, neki skaj ili sto bi rekli eko koža. Uglavnom vidjam ta sedista na modelima od 2000cm3.

Link to post
Share on other sites
13 hours ago, iwcham said:

Sad tek vidim da je benzinjara :)


Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Zar ovaj auto ima 2.0 benz motor, zar nisu od 2.2 pa naviše🤔

 

14 hours ago, iwcham said:

Kako vam se cini?

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15542350/bmw-520-e60

zako stvarno ima 130k km ovo je vec da mu se oprosti i klima i štofana sedista :)

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Zar e60 u benz varijanti nema samo 2.2 i veće motore🤔

Link to post
Share on other sites
57 minutes ago, iwcham said:

Ne znam, ali realno nije nikako losa kupovina pa i da je benz… To sa tom km treba da bude perfekt.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Mala kilometrqza uopste ne mkra da znaci da je auto dobar, uverio sam se i sam u to

Link to post
Share on other sites
Mala kilometrqza uopste ne mkra da znaci da je auto dobar, uverio sam se i sam u to

Ne mora, al velika 100% znaci da ce da zajebava [emoji28] Cim ode preko 300k pocinje igranka…

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites

Bmw ima taj 2.0 benzinac, jako je redak kod nas, a i malo se generalno zna o njima ovde. Ja sam trazio benzinca bas da kupim, pa sam se jako iznenadio da skoro niko sem Honde nema dobrog i pouzdanog benzinca.
@iwcham sad ti ne smeta manuelna klima, a ni manuelni menjac + jos stof sedista i cena preko 8.5k €? [emoji846]

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites