Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovaj mnogo dobro izgleda, ali je ovo ispod haube sumnjivo... m20b25

Ne razumem se, od čega je taj motor?

Edit, sad vidim da je to 2,5... šta ima veze još bolje :prankster2:

Meni se baš sviđa ta kockca

Link to post
Share on other sites

Ja nikoga nisam uvredio zasto ste obrisali post!! Valjda treba da budemo realni i da iznesemo stvario onakve kakve treba da budu! Ja nikoga nisam uvredio a ovaj gore doticni gospodin je rekao da sam bolestan i trebalo je njegove postove da obrisete a onaj moj sto je sa opisanim stanjem auta molim da se vrati !!!

Link to post
Share on other sites

Ja nikoga nisam uvredio zasto ste obrisali post!! Valjda treba da budemo realni i da iznesemo stvario onakve kakve treba da budu! Ja nikoga nisam uvredio a ovaj gore doticni gospodin je rekao da sam bolestan i trebalo je njegove postove da obrisete a onaj moj sto je sa opisanim stanjem auta molim da se vrati !!!

za svaku raspravu oko bilo cega koristite PM a ne da gusite teme bez razloga

P.S.

dalja rasprava sa mod timom bice sankcionisana!!!

Link to post
Share on other sites

obrisao sam sve sto se tice tog auta i naravno greskom tvoj post

neka se raspravljaju preko pm nemam nista protiv ovo je rubrika oglasi i neka tako ostane a ne da se raspravlja kakv je vlasnik auta i sam auto procitao sam i oglas na polovnim

automobilima i na slikama se vidi lepo kakav je auto cak i opisu pise da treba da se zameni soferka i par sitnica da se srede!

Link to post
Share on other sites

i meni se cini da je ona kockica iz vranja ustvari neki stranac (odradjen) ,malo mi je nerealno da ima tako malu kilometrazu za te godine i da bude u onakvom stanju a da je vozena i odrzavana kod nas ,onako realno gledano mozda gresim :blink:

Link to post
Share on other sites

Sta te zanima ?

Ispljuvali auto a niko nije otisao da ga vidi .

Dali svaki dobar auto mora biti odradjen ?

Ima i u ovoj srbiji ljudi koji ne voze dreseve , cuvaju i odrzavaju automobile kako treba .

Imam dosta drugara u Vranju ako je neko ozbiljan kupac mozemo poslati nekog da ga pogleda .

Link to post
Share on other sites

Covek je vlasnih 6 god , pre njega mu je bio vlasnik direktor bolnice , kaze da ima na oba stuba ukucan pecat carine naj verovatnije da je kupljen na carini pre 10-15 godina (ne zna tacno kad)ima org brojeve, auto je iz Svajcarske i kaze da je kao nov , dva kompleta alu felni , utegnut nema da susne , covek daje garanciju za auto.

Ovo je za sve one koji pljuju a skupo im da potrose 10 dinara za poziv .

PS. Cena je naj niza 2100 to je preko tel , verujem da moze jos malo nize :thumbsup:

Link to post
Share on other sites