e34 520i 1990.GOD.


Recommended Posts

1e89297b8537640x480.jpg

7abc68264731640x480.jpg

72f895e2bd25640x480.jpg

1281eb5d2be8640x480.jpg

005340e633f3640x480.jpg

13310c06553f640x480.jpg

a79eee04fee3640x480.jpg

c6c502dca646640x480.jpg

c49a253c9efa640x480.jpg

e9881aec99dd640x480.jpg

fa22ef3593df640x480.jpg

fbc097ce6ec5640x480.jpg

E, nadam se da sam uspeo napokon da postavim neke slike svog auta.. :)

Fotke je napravio prethodni vlasnik, za prodaju, ja auto jos nisam doterao, pa ne mogu jos da napravim sam, ali uskoro cu, tako da ocekujte "prave" ! :) DAJTE KOMENTARE, "ISPLJUJTE" AKO NESTO VIDITE, DA MENJAMO!! :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta da pljujemo kad je auto u fabrickom stanju koliko vidim. Savrseno ocuvan, sve u liniji, cista petica!

E sad, zavisi sta volis, mozes da ga ostavis tako i nista ne diras a mozes i da promenis gomilu stvari, tj. budzis, npr. 17 felne, zatamnjena stakla, kojekakvi spojleri, beli migavci, besan izduv, ksenoni bla,bla...

Ja tu ne bi licno nista dirao...

Link to post
Share on other sites

Pre svega da se zahvalim.. e ovako-

Da nije tako dobar, ne bih ga ni uzimao( iskreno).. Gledao sam 4,5 komada petica i trojki, i benzince i dizele.. i sve su to bila groblja!

Kad sam naisao na ovaj, nisam mogao da verujem. Vozen je 18 godina u Nemackoj(prvi vlasnik), doteran je ovde 2009.(znaci do tad su ga putevi mazili, kad je bio poslednji uvoz preko crne gore.. kupio ga je covek(od kog sam ja kupio), slomio je levu nogu, a morao je da vozi auto! I kupio ga je sasvim slucajno.. Sve u svemu, posle ta 3 meseca, njemu se noga oporavila, i sad mu ne treba( jer ima nov auto). Ja sam ga kaparisao pre dve nedelje, za koji dan idem da ga preuzmem, pa cu dati KONACAN utisak!

A sto se tice toga sta sve mogu da radim, to sam ovde i skontao.. ali da to sto je tako fabricki ocuvan mi i daje samo podrsku da ga takvim i ostavim! MOZDA bi mu nabacio felne(upravo 17ke), bele zmigavce, xenone na kratka, i to je sve. Ali, otom-potom.. teracu ga ovako, pa kad mi malo dosadi, uzecu nesto da menjam.. Da, sad sam se setio.. ima fabricke patosnice 90 god. gumene.. po tome(kao i po mnogim drugim stvarima) se zaista vidi da je vozio picajzla(kao ja! :) )

Link to post
Share on other sites

auto je pravi...ali...uzmi fen za kosu i polako zagrej onu idiotsku nalepnicu srb, polako ce se skinuti kad zagrejes...bez ljutnje

I da.. NARAVNO da mi je to prvo u planu da odradim! :)

Mislim da vise necemo biti u obavezi da nosimo te debilne nalepnice, ko invalidi, vec da na novim tablicama imaju (SRB), a ako je to i dalje obavezno, ici ce jedna mala, providna, sa crnim slovima, i to sa leve str. pored tablice(mislim da mi tu ne bi zapadalo za oko)!

Link to post
Share on other sites

Ako je prva fabrika, vidi se da je mazen i pazen. E sada sto kazu, da li ces sta da stavljas ostalo to je na tebi. Ali je u extra stanju.

Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala.. :)

Kazu mi moji danas, "nadji nekog drugog kome ces da ispiras mozak sa svojim BMW-om..", ja reko- PA NASAO SAM! I TO SVI MEDNJUSOBNO DRVIMO, I BAS UZIVAMO U TOME! :))

Super ste likovi, drago mi je da ovako nesto postoji, uzivam kad sam ovde sam puno slicnih(po istoj ljubavi prema automobilima) ljudi!

Jel ja sad ulazim u trku za najlepsi auto?? Mozda felnice da mu nabacim, pa da me uvrstite? :)

Najverovatnije cu se uclaniti u klub, samo me interesuje, jel budu skupovi negde ovde meni blize?.. :/

Edited by [kick]
koristi Fast Reply ili Add Reply, ne citiraj post iznad
Link to post
Share on other sites

Hvala, ja se nadam da nisam pogresio! :)

Edited by [kick]
koristi Fast Reply ili Add Reply, ne citiraj post iznad
Link to post
Share on other sites

Ta nalepnica leti cim ga doteram. Malo me je sramota da priznam, al ja sam auto samo kaparisao da se ne bi prodao, ocekujem ostatak novca u naredne dve nedelje, pa cu ga onda doterati.. Tako da ne mogu jos da pocnem da ga lickam! :)

Edited by [kick]
koristi Fast Reply ili Add Reply, ne citiraj post iznad
Link to post
Share on other sites

Lepa 5-ica,bas se vidi da je mazena i pazena,imao sam istu takvu u toj boji,pazi da je ne zakacis negde jer ti tu boju niko ne potrefi,jako zajebana boja za toniranje.

Sto se tice nadrkavanja,samo diskretno i bice zmija.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

@MR.BMW

Pa u njemu je m20 130ks automatik.. nit je konjaza za divljanje, nit je manuelac.. Slazem se da je m50 bolji, al ovo je naletelo.. :/

@777..

Joj imam ulubljenje na prednjem levom rubu, nije farba skinuta, al je ulubljeno.. ja otisao kod majstora da ga pitam za to, kaze mi on bas da nikad necu uklopiti nijanse, bolje da ostavim tako, nije nesto upadljivo.. A da je specificna to stoji.. Pretapa se iz srebrne u nebo plavo.. interesantna je boja, ne svakidasnja za bmw-a( meni bar.. ). Hvala, Pozz B)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

U subotu idem po auto, imao sam puno posla, nisam ni mogao da stignem.. Uzgred, jel ima neko mozda da prodaje e34 sa belim migavcima, a da je voljan da se menja za zute, uz moju pristojnu novcanu nadoknadu?..

Link to post
Share on other sites

Pa to, nisam ja mislio da dam sad 2000din.i jos i moje zute, nego dam stare i 500-1000din.. Ali i to sto kazes Tomo, bolje da uzmem lepo nove i da imam ove u rezervi, ili ako nekom bas budu trebali, pa cu ih pokloniti.. Gde ima u NS-u da se pazare ti beli, ako zna neko? Da ne cekam mart da mi donosi drugar iz Nemacke..

Link to post
Share on other sites

6e novi. komad.

a tu dodatnu opremu ne kupuj u gumatiku odrace te... sve to moze da se uzme za mnogo manje para.

Aj posalji mi na pm ako znas gde imaju!? Znam da oni jedu g***a sa cenama, zaradjuju 300% na nekim sitnicama..

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.