e34 520i 1990.GOD.


Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posle male svadje sa gasom, bilo je potrebno remontovanje(busenje rupa, stavljanje srafova, jer je explozija izbila nitne) protokomera, danas je odradjeno, protokomer radi svoj posao, ne pusta fals vazduh nigde.. E, nekom igrom slucaja se naslo 50e, sto ce otici na nove svecice, i stelovanje plina.. nadam se da ce to biti to, sto se tice plina. A ostatak para ce ici na gorivooo... ;)

Posle mi ostaje da operem dizne, da bi isao perfektno na plin, al nisam ni u to siguran, jer ocekujem preporod sa novim svecicama!

Link to post
Share on other sites

Danas zamenjene svecice, stavljene NGK, auto mnogo uskladjenije radi(pre ovih bile matore BERU)! Sl.nedelje se peru dizne i steluje plin, pa cemo videti, mozda i nova razvodna kapa i kablovi! Jel zna neko koliko kostaju ove dve poslednje stavke?

Link to post
Share on other sites

Danas zamenjene svecice, stavljene NGK, auto mnogo uskladjenije radi(pre ovih bile matore BERU)! Sl.nedelje se peru dizne i steluje plin, pa cemo videti, mozda i nova razvodna kapa i kablovi! Jel zna neko koliko kostaju ove dve poslednje stavke?

Imas kablove povoljno u partizanskoj ulici, prodavnica se zove RV TRADE tel 02163410266 i mob 063 882 600 2, najpovoljniji su u NS-u a najverovatnije imaju i kapu.

Link to post
Share on other sites

Imas kablove povoljno u partizanskoj ulici, prodavnica se zove RV TRADE tel 02163410266 i mob 063 882 600 2, najpovoljniji su u NS-u a najverovatnije imaju i kapu.

Imas kablove povoljno u partizanskoj ulici, prodavnica se zove RV TRADE

Zvao sam, nemaju uopste nikakve kablove za bmw.. imaju plocice i nznm.sta mi je jos rekao, ali eto.. Cubi radi BREMI, to su dobri nemacki kablovi.. ali nema sad na lageru!

Link to post
Share on other sites

kod goce sve uzmi u bmw centru.

Aj zvacu te sledece nedelje, pa da se vidimo, da pricamo to za plin.. Menjao sam svecice, sad treba da odvojim za kablove, pa da ga oteram u servis, sve proverim i nastelujem i to je to sto se plina tice, i ne daj boze vise detonacija!

Link to post
Share on other sites

Odlicna petarda, secam se kad je bila u oglasima tj. zapala mi je za oko :)

Hvala.. da,da.. i meni se jako svidela, odma sam je kaparisao, nisam jos ni imao te pare! :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

jer si ga ovo kupao u novom sadu ili se otvorila negde u bg-u samousluzna perionica!?

NS prijatelju.. Imamo dve takve! :P

Link to post
Share on other sites

A palite nastrani fanatici!! :) Nisam skontao odma.. Bolje mislite sta cete da mi poklonite za auto, nego sto me zajebavate kako karam sarplaninca!! :P

da je e 36 coupe...mozda bih nesto i imao...ovako...poklanjam ti zelju da te dobro sluzi !

Link to post
Share on other sites

da je e 36 coupe...mozda bih nesto i imao...ovako...poklanjam ti zelju da te dobro sluzi !

Nisi Igore u toku.. :( Moram da prodam auto.. Hvala u svakom slucaju! ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.