e34 520i 1990.GOD.


Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam vozio auto 20 dana, i sad kad sam hteo da ga otkljucam, nije hteo da digne bravu, ni daljinsku ni centralnu.. Da li je to do slabog akumulatora, koji je sljakao, a moguce, u medjuvremenu, popustio..? Treba mi dokumentacija iz auta da bih ga odjavio i registrovao, a ne mogu da udjem u njega a da nesto ne polomim, POMOC!!? :)

Link to post
Share on other sites

A ako nece, tj. ako su brave otisle, otvori gepek pa kroz zice od sijalice za osvetljavanje gepeka pusti struju (12V) bice taman dovoljno da ti centralna proradi. Meni jeste ;) .

Link to post
Share on other sites

Hvala svima, pokusacu da upotrebim savete, pa vam javljam sta sam uradio. Jeste akumulator u njemu, mali je- 45 Ah, a nije paljen auto 20ak dana.. Cekao sam oktobar da kupim novi ak. al izgleda ce ga dobiti ranije.. :)

Link to post
Share on other sites

Otvorio sam auto! :) Na suvozacevim vratim sa gurnutim kljucem digao bravu, i okretao kljuc, povuci-potegni, dosao do dokumenata i poslao da se odjavi auto, jos malo pa registracija! ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sutra tehnicki, pa zovem agenciju za registraciju..

Pa idi prvo u agenciju dobices besplatan tehnicki,bar je to praxa u 99% agencija,sto da bacas pare za tehnicki.

Link to post
Share on other sites

Pa idi prvo u agenciju dobices besplatan tehnicki,bar je to praxa u 99% agencija,sto da bacas pare za tehnicki.

Zato sto idem preko veze da mi se ne upise u saobracajnu postavljeni lovato OBICAN plinski uredjaj, vec da napisu da je cist benzin, a ja da naknadno ubacim sekvent i njega zavedem u saobracajnu pri sl.reg.

Link to post
Share on other sites

Zato sto idem preko veze da mi se ne upise u saobracajnu postavljeni lovato OBICAN plinski uredjaj, vec da napisu da je cist benzin, a ja da naknadno ubacim sekvent i njega zavedem u saobracajnu pri sl.reg.

zasto druze ? jel prave probleme kad vide u saobracajnoj ili ?

Link to post
Share on other sites

Meni nemaju sta da vide u saobracajnoj. :D Taj obican Lovato plinski uredjaj je ugradjen pre godinu dana, nije atestiran, i ostalo je sl.vlasniku(meni) SAMO da ga atestiram i ubacim u saobracajnu.. po exploziji sam kupio novi protokomer, NGK svecice, kablove.. nije pomoglo! Opet male detonacije.. odem kod 4 ljudi u gradu, svi mi kazu, velik je motor, 6-ak, uvek ce on bar malo pucati na plinu, suvise ga osiromasi dok dodje do motora, resenje-sekvent. U medjuvremenu mi opet jako detonira i izbije protokomer. Kupim drugi i od marta ga vozim samo na benzin. A posto je automatik, a ja slab na zvuk benzinjare, on puno i potrosi, tako da.. Cekam priliv na racun, pa da posetimo Babica(a dotle.. waiting)! ;) to ti je sva istorija tog plina..

Link to post
Share on other sites

Zasto ne probas da odradis neki kes kredit pa pazaris dobar sekvent plinski uredjaj? Jbg razlika u ceni gasa i benzina je jako velika... To sto bi ustedeo na razlici u ceni, dao bi za ratu, i za godinu dve bi se vozio na plin ko covek.

Sekvent je oko 700-800e sa ugradnjom. Znaci vrce se za max. 20.000 Km. A imajuci u vidu da on hoce da potrosi i preko 12-13l po gradu, mislim da ce se isplatiti mnogo ranije, mozda cak i na 12-tak hiljada Km.

Link to post
Share on other sites

Zasto ne probas da odradis neki kes kredit pa pazaris dobar sekvent plinski uredjaj? Jbg razlika u ceni gasa i benzina je jako velika... To sto bi ustedeo na razlici u ceni, dao bi za ratu, i za godinu dve bi se vozio na plin ko covek.

Sekvent je oko 700-800e sa ugradnjom. Znaci vrce se za max. 20.000 Km. A imajuci u vidu da on hoce da potrosi i preko 12-13l po gradu, mislim da ce se isplatiti mnogo ranije, mozda cak i na 12-tak hiljada Km.

Drug moj, nisi ti citao temu, elem.. u planu i jeste sekvent, nisu problem pare, para nema! ;) Naravno da necu uzimati kredit zbog sekventa, sacekacu kes! Uostalom, pricacu ti kad ga registrujem, pa se nadjemo u vojvode stepe sl.nedelje! ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.