e30 320i i e28 524d


Recommended Posts

evo i slike moje makine,i zenine u pozadini, bice valjda i uskoro neke 7mice,radimo na tome,ili 520 e 34,videcemooo :dance3: mada jedan 318 touring mi se mota po komsiluku i po glavi :e30:

inace ovaj 524 imamo vec 7mu godinu,sluzi nas lepo,ima svega 140.000km,dugacko je stojao,zena ga vozi maltretira, meni izbegava da daje,u ruke,kaze da sam malo divlji.a ja malo malo pa uzmem,,uh poludi mlada :dance3: a nekako smo resili da je neprodajemo,neka je kod nas dokle god bude isla i dokle god bude mogla da se vozi pa makar jos koju godinicu,meni sluzi po nekad za vucu prikolice itd,pa neka je,, :unsure:

a e 30 skoro uzeh,opet se vratih na bmw,promenih gomilu auta,jedino jos toyota supra moze da me odusevi jer sam i njih podosta izmenjao i dobra bembara,nepostoje vise drugi modeli auta za sad koje bi vozio..

bmw auto ili japanski motor suzuki ili honda..drugo vise ne kuppujem za mene :pleasantry:

080120111597.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

080120111593.th.jpg

26042009691.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites

imao sam davno i e 12, uh kako je taj lepo posluzio,i dan danas je negde po smederevu i jako lepo izgleda i sluzi posle tolko godina,

a ova 5tica pu pu,nas jako lepo sluzi, ide fino, izuzetno udoban auto,moram zadnje silitne blokove da izmenjam i jedna dizna mi piski naftu ali napolje,samo ta dva nedostatka,na njoj je fabricki auspluh, za divno cudo i jos uvek je jako jako tih,stavili smo nove tigrove gume,i autic samo suskece po putu,nekako mi je toliko udoban udoban bas se lepo osecam u njemu dok krstarim po putu,malo su me cudno gledali u sloveniji i austriji kad sam bio sa njim,zagledaju ga klimaju glavama,i kazu dobaaarrrrr :preved:

Link to post
Share on other sites

naravno brate da sam ziv. vidis da sam na ovom forumu najjaci :DDD

sta ima kod tebe kakvih projekata sad imas, sta vozis od motora?

pa vozim i dalje suzanu 1100, projekta nema nekih, jedino sto sad dodajem neke visoko kompresione karike na suzanu,i neke sitnice,nadjoh neke seme da ga dignem na 12oocm, pa eto,malo se igram, jurim neko cetvorotockalo da uznem,atv,qwad,imao par komada,itd, ma nista nesto novo :acute:

Link to post
Share on other sites

ne,nekako mi ovako lep,na njemu je sve ali bas sve fabricko sem auspluha,danas ga krpuckam,to jest cevi moram da mu pokrpim, to jest promenim,hteo sam da ga malo spustim ali zena ga uglavnom vozi,pa neka ga,da ga prodam,,,,,ko zna dali mogu ista da dobijem za njega,a za te pate sta kvalitetno da kupim...... i onda neka ga ovakav fabricki, mozda dodam samo zadnji spojler,rep na gepeku zapravo, i nova sedista,cerkica ih je dok je bila manja totalno usvinjila,pa bih to menjao,neka malo bolja da stavim,a ostatke nebih diro,

@zeljko,, tenera ide na plin,i jos gommilica drugih motora u koje sam ugradio plin,mada nekako narod bezi od ugradnje plina u motorcikle,nekima neznaci jer malu kilometrazu predju,meni jer stalno putujem mnogo znaci :e30:

Link to post
Share on other sites