Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

auto ko auto, nista specijalno, izgleda kao da nije udaran, fabricka varijanta, lepo mu stoje felne

mozda da se jos malo spusti i jos neki styling deo i onda ce da bude bombonica :)

Link to post
Share on other sites

Stavi ljiljo na auto sta ti srce voli jer ces ti da uzivas u njemu. Kad bi slusala svacije misljenje imala bi na kolima sve i ne bi imala nista........

Link to post
Share on other sites

Ljiljo,okruzena si sa ljudima sto mudro zbore!Ako se odlucis za original varijantu onda stavi sve sto mu je dala fabrika,ako hoces da ga pravis u sportskom fazonu onda idi na varijantu polovno ali markirano (Bbs,Zenders,Kamei....),mislim na spojlere i pragove....Auto je dosta spusten pa ne bi poslusao jednog od predhodnika da ga jos spustis jer ces penjanjem na svaki ivicnjak ostetiti nesto.Sto se tice zatamnjivanja stakala ako zatamnis samo zadnja auto ce ti delovati kao da je sastavljan iz dva dela a ako ga zatamnis celog bices na meti murije...Nemoj samo da ga budzis onim sto nije markirano vec je srpski brend jer iza markiranih delova stoje svetski dizajneri i inzenjeri a kod ovih nasih imas samo garanciju do kapije!

Link to post
Share on other sites

U Alone-u su mi po kisi zamenili one polomljene maske i deo branika. Ja (zensko) trazila zamenu branika, oni posteno rekose ne treba mi ceo branik vec samo jedna lajsna branika.

Sad je ostala ili dorada onog prednjeg spojlera koji je bivsi vlasnik pokusao da nabudzi pa iskrivio po ivicnjacima ili zamena istog. Naravno ne nista nabudzeno vec nesto sto je u fazonu sadasnjeg stajlinga.

Ps: Daaaa...ruzno sam slikala auto..lepsi je u prirodi nego na slici ;)

Link to post
Share on other sites
Sad je ostala ili dorada onog prednjeg spojlera koji je bivsi vlasnik pokusao da nabudzi pa iskrivio po ivicnjacima ili zamena istog. Naravno ne nista nabudzeno vec nesto sto je u fazonu sadasnjeg

To nije spojler vec prednji (donji) vezni lim gde idu usisnici za vazduh i maglenke!

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Evo novih slika mog auta...jako sam zadovoljna, nisam se ni malo pokajala za svo ovo vreme (skoro godinu dana).

Davno sam odradila ovo sredjivanje (vezni lim, tapaciranje, menjanje opruga i guma) sto se spoljasnjosti tice, al tek sada sam slikala.

Titanica je vrlo pedantno odradio popravke i izmene nekoliko delova na prednjem trapu, zamenu prednjih opruga i prednjih farova. Erosu se takodje zahvaljujem jer mi je skoro poklonio zadnje fabricke opruge. :) Pozdrav

picture367j.jpg

picture368.jpg

picture369y.jpg

picture371u.jpg

picture372yh.jpg

picture365e.jpg

picture366.jpg

picture370r.jpg

picture373m.jpg

Link to post
Share on other sites

Ljiljo,auto ti je extra,zalim sto nije kod tebe od prvog dana nego si morala da ispravljas ono sto su na njemu radili predhodni vlasnici i razni majstori,mnogo si se napatila do ovog stadijuma ali vazno je da si zadovoljna.Garantujem da bi nov e30 pod tvojom komandom zgazio 1000000km a izgledao bi kao nov (ti bi trazila verovatno jedno 10000eur ali neko vise ceni upotrebnu vrednost od trzisne).

Link to post
Share on other sites

Svaka cast LJiljo...kockasti je za primer!!!

Enterijer super odradjen...meni se licno ne dopada boja...ali to je stvar ukusa,bitno da je stvarno pedantano sve odradjeno unutar auta

Spolja takodje jako lepo i glatko

Cuvaj ovu spravicu i uzivaj

Jos jednom....sve pohvale!!!!!!!!!! :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.