Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E lep auto, nego Liljo da ne zivis ti negde u blizini u odnosu na ovo gde je auto slikan (kod siv-a) posto sam ja preko puta?

Link to post
Share on other sites

Ovaj Forum me je dooosta edukovao....i sa serviserima je sada drugacija prica...reklamiram lose odradjene radove i vracaju mi pare nazad. U jednom servisu su rekli : Naravno da znamo Ljilju, postrojavala nas nekoliko puta...

@Babicu...ona slika kucheta znaci...da...ce te isto izujedati kada te sretne na ulici :) u stvari, kad se mi visoki i konformisti vozimo u Kocki, na zadnjem sedistu ostane mesta taman da se smesti samo neko kuche velicine labradorke...to mi je jedina zamerka na Kocku :lol:

Link to post
Share on other sites

I ja da dodam, svidja mi se kako je odradjena unutrasnjost, a pogotovo ta sedista napred... tako nesto i ja hocu da nabavim... :)

Link to post
Share on other sites
Ovaj Forum me je dooosta edukovao....i sa serviserima je sada drugacija prica...reklamiram lose odradjene radove i vracaju mi pare nazad. U jednom servisu su rekli : Naravno da znamo Ljilju, postrojavala nas nekoliko puta...

@Babicu...ona slika kucheta znaci...da...ce te isto izujedati kada te sretne na ulici :) u stvari, kad se mi visoki i konformisti vozimo u Kocki, na zadnjem sedistu ostane mesta taman da se smesti samo neko kuche velicine labradorke...to mi je jedina zamerka na Kocku :lol:

labradorka che da me izujeda a? ja ne znam shta ste vi pomislili ali ja... :buba:

Link to post
Share on other sites

RESPECT.

LJiljo kockica kao bombona. Ko god Ti kaže drugačije, čista ljubomora. Pridružujem se mišljenju Iga i Miška u vezi sređivanja auta. Svako od nas vozi svoj auto i ulaže u njega za sebe.

Kada dolaziš u Niš? Planiramo septembar ili oktobar jedno skupljanje u Nišu. Pozdrav... :) :lol: :buba:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

ljiljo,sasvim slucajno :vampire: sam naisao na ove tvoje nove fotke i bas sam se (prijatno)iznenadio :o kako si ga dobro sredila(ti i tvoji majstori)..kocka super izgleda ;) ,a posebno enterijer,tj.sedista(sto je kod mene mana :huh: i nikako da ih sredim).jesi li farbala tvoj autic?mislim,stvarno tako izgleda,pa jos sredjen vezni lim,vidim dobre gume.odlicno,odlicno!!! :vampire: :vampire: :bye:

Link to post
Share on other sites

Ljiljo kolezinice (i ja vozim kocku :vampire: ) svaka chast za auto, super je ochuvan, odlichno izgleda, super je shto si mu tapacirala enterijer, i fino je odradjen, stvarno, sve pohvale i respect! :vampire:

negoooo... jel smesh na crtu? :vampire:

Link to post
Share on other sites

Ljiljo,

odusevljena sam kako si sredila auto, enterijer si uradila fantasticno, posebno mi se dopadaju prednja sedista sa stamnijom bojom sa strane. Kockice u ovakvom stanju su bas retke, osvetlala si nama, devojkama, obraz! :vampire:)) Uzivaj u voznji i reci gde zivis da dodjemo da je maznemo :vampire:)

Link to post
Share on other sites
Ljiljo kolezinice (i ja vozim kocku :vampire: ) svaka chast za auto, super je ochuvan, odlichno izgleda, super je shto si mu tapacirala enterijer, i fino je odradjen, stvarno, sve pohvale i respect! :vampire:

negoooo... jel smesh na crtu? :vampire:

dabogda izash`o Chedi na crtu :huh:

Link to post
Share on other sites
Eto, Babic mora uvek sve da pokvari :vampire:

Pa, kolega Lemi, vozim ja to ...vrlo dobro :vampire:

ne sumnjam Ljiljo, zato sam i pitao jel hoces na crtu? :vampire:

a i malo da razmenimo iskustva, ako si voljna, jer i ja cu jednom tapacirati moj auto, treba da mu menjam prednji vezni lim, i branik, i tako to... :huh:

Link to post
Share on other sites
E..ovo mi fali....ovakav volan...

ljiljo,koliko si pukla za sedista?nesto me interesuje,ne bih da me deru ovi juznjaci.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.