Recommended Posts

Kada bi sve zene imale razumevanja za sredjivanje auta kao Ljilja, gde bi nam bio kraj. Ovo sredjivanje je za svaku pohvalu. Ja mojoj suprugi ni za pola stvari koje sredim na autu i ne kazem koliko me je izaslo. Da zna ubila bi me. :dance3: :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Radimo isti posao u isto vreme.... :)

Bukvalno kao da sam preslikao slike...

Jedino sto je na mom bilo daleko manje radova to jest rdje..., a platio sam skoro duplo skuplje... :)

Link to post
Share on other sites

o ljiljo,al se radilo na limuzinici!!svaka cast!tako se cuva :e30: .sta ces,kriticna mesta,kao i na svim kockama.slicno je bilo i kod mene,ali ja nisam sve dokumentovao ali cu ipak ubaciti par fotki.sad si ga sacuvala za neko duze vreme.poz!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Svaka pohvala za sredjivanje,velika intervencija ali super odradjen posao,sve pohvale i za kockicu.

;) :buba: :blush:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Babic je extra tip... Po najvecem snegu i mecavi je uzeo moj auto, odvezao na drugi kraj grada, ugadio Xenone 4300k i vratio mi auto. (Verovatno mu je tako bilo lakse da mu ne bih chantrala nad glavom :lol2:

Babiceve slike imate u "XENONIMA".

Ja cu umetnicke slike da napravim kad okopni ovaj sneg, da ne bih umesto slika auta sa Xenonima, pokazivala slike ispravljanja limarije....:)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

mislis leti...... zmaj je malo trapav sto se tice ,,,idenja,,

Link to post
Share on other sites

Neka je sa srecom. Sta si mu kupila za rodjendan. Za takav jubilej treba da dobije veoma lep poklon.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.