DANKO d.o.o. - gume i felne


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taj dr. mr. house je bio moj veliki neprijatelj, uzasno me nervirao sa svojim provokacijama, al ko ga upozna licno jako se prijatno iznenadi. Bilo gde i bilo kad da ostane u kvaru ili u problemu ja cu mu pomoci i otici po njega. Tako da nemojte suditi po forumu jer su mnogi ljudi uzivo drugaciji.

Link to post
Share on other sites

nebitno mire... ja sam onda uleteo u krater za prvi maj pa sam te zvao doso si bez po reci odma iako se nismo ni znali neg sa foruma. a drmrl fura taj fazon i to je ok... nekad preteruje, mogo bi i po koju pametnu da kaze, pomogne, niko ga ne tera, tek da razbije monotoniju.

Link to post
Share on other sites

Veruj mi na rec, dobar je on lik, i zna mnogo i hoce da pomogne, samo sto ga nerviraju neke gluposti pa ne zna da se suzdrzi, a i iskreno zanimljivije je sa njim nego kad ga nema, a o tome kakav je covek glupo je da pisem kad ga vecina nece nikad ni upoznati ali eto da se zna da nije tako kako zvuci kad se cita sa monitora...

Link to post
Share on other sites

Veruj mi na rec, dobar je on lik, i zna mnogo i hoce da pomogne, samo sto ga nerviraju neke gluposti pa ne zna da se suzdrzi, a i iskreno zanimljivije je sa njim nego kad ga nema, a o tome kakav je covek glupo je da pisem kad ga vecina nece nikad ni upoznati ali eto da se zna da nije tako kako zvuci kad se cita sa monitora...

vodi ga kuci

Link to post
Share on other sites

Drug neclan ima prava da sumnja u postenje nepoznatih mu osoba ,ima prava da neke osobe nervira,ima prava da po svom nahodjenju odredjuje sta su gluposti, ima prava da daje beskorisne "savete"-komentare, ima prava da sebi daje za pravo, pa onda i drugi imaju za pravo da mu nedaju za pravo. Bez ikakvih problema mnogi od nas bi mogli tako da se ponasaju,ali to ne rade posto postuju drugare sa foruma, bez obzira na njihovo znanje-ne znanje,strucnost ne strucnost,stavove itd.

PS.

Naravno ne ulazimo u njegovo pravo da gleda bracu Marx.

Link to post
Share on other sites

@mirko

Ja bas imao suprotno misljenje, na forumu sam mislio da je neka faca, tek kada sam ga upoznao uzivo, shvatih da je obican shonja.. hahaha :P

Link to post
Share on other sites

to je i mirko rekao, samo lepse :)

elem, nije bas najjasnije kakvo to magijsko dejstvo moji postovi poseduju pa vas primoravaju da citate i cime vas to direktno ugrozavaju jer zaista retko kada nekoga direktno spominjem a opet mnogi se nadju direktno prozvanim.

------

ovde napisah roman ali ga necu objaviti. Kazu tako je bolje.

------

Link to post
Share on other sites

A i dodjos sam, ne bi puno saznao.

UH SUNCE TI TVOJE SAD SAM TE PREPOZNAO .....PA TI SI TALICNI TOM

Link to post
Share on other sites

Derikoža, hteo sam da kupim neke felne od njega, on je rekao cenu (abnormalnu), kada sam mu rekao a popust za BMW Fan Club, posle 15 sekundi pauze, odgovorio je, pa to je cena sa popustom...

Link to post
Share on other sites