Verovatno je neko i odnas ovako


Recommended Posts

  • 1 month later...

kompletan idiotluk

Link to post
Share on other sites

kompletan idiotluk

To za sebe mislis da si kompletni idiot ili? Sta te boli k***c da li je to idioltluk sta sam ja postavio! Svoje komentare lepo zadrzi za sebe, a ne da pises svakojake gluposti!

PS. To je najobicnija slicica, na koju sam se ja nadovezao i napisao komentar! Sedi u taj e21 i cuti!

Link to post
Share on other sites

brate mnogo se nerviras polako opusteno :prankster2: slicica je super,imam je na fejsu jos od kad medju slikama :dance3:

Link to post
Share on other sites

brate mnogo se nerviras polako opusteno :prankster2: slicica je super,imam je na fejsu jos od kad medju slikama :dance3:

Ne nerviram se bez razloga.. Ipak nema potrebe za onakvim opaskama! Tu smo da saznamo, naucimo i podelimo neka iskustva u vezi bmw-a a ne da prozivamo postove i slicno..

PS. Barem ja tako razmisljam a ne kao po neki (....barka)

Link to post
Share on other sites

To za sebe mislis da si kompletni idiot ili? Sta te boli k***c da li je to idioltluk sta sam ja postavio! Svoje komentare lepo zadrzi za sebe, a ne da pises svakojake gluposti!

PS. To je najobicnija slicica, na koju sam se ja nadovezao i napisao komentar! Sedi u taj e21 i cuti!

langzaam burazeru, za sebe ne mislim da sam kompletan idiot ....iskreno se nadam da to ne misle ni oni koji me znaju....ne mislim ni na tebe da si idiot sto si postavio... ovo sto si postavio....nazovi kako god hoces, cak sta vise mislim da je i poucno , ako dublje sagledas

Ako bas zelis da saznas na koga se odnosi ono ,, kompletan idiotluk,, mislio sam na onog koji je ovu budalastinu sastavio , uklopio , sklepao ili kako god vec, ti si samo , ako sam ja dobro razumeo , preneo to sto si negde nasao , pretpostavljam da si pravoslavac i ruku na srce svi mi znamo sta predstavlja OCE NAS,

a teranje sale sege i komike sa necim svetim za mene je kompletan idiotluk, ti si post postavio i moras da ocekujes pozitine negativne i ranodusne komentare ,negativne ako su u granicama pristojnosti........ bolje je da ovde stanem da me ne bi pogresno razumeo........kao sto ti rece da cutim i sednem u moj e 21 i vozim dalje , samo mi se nije svidela negativna konotacija ,, Sedi u taj e21 i cuti!,, kao da se ne daj boze sramim moga e21 ...... kako god pozdrav

PS

i ne salji mi vise one pretece poruke na pm sta imas da kazes, kazes javno

(....barka)

Link to post
Share on other sites

To za sebe mislis da si kompletni idiot ili? Sta te boli k***c da li je to idioltluk sta sam ja postavio! Svoje komentare lepo zadrzi za sebe, a ne da pises svakojake gluposti!

PS. To je najobicnija slicica, na koju sam se ja nadovezao i napisao komentar! Sedi u taj e21 i cuti!

Opusteno on je mislio na tog da je idijot sto je to smislio,a ja kazem da uopste nije u pravu. Sala je do jaja,ismisljeno je bruka. Kakva vera, ljudi ovo je trebalo svakog da nasmeje i cao.... ko da nista nisi ni video.

Link to post
Share on other sites