King Of Europe Drift 2011 - Serbia


Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mirko,ne moram da mislim ko ce to biti.....Srecno i tebi,nadam se da ces bar uspeti da probas auto pre KG... :dance3:

i ja se nadam, sutra ide na farbanje i jos neke sitnice pa sklapanje pun gas, dace bog da bude do 3. maja gotov da se malo uvezbam...

Link to post
Share on other sites
' date='25 April 2011 - 03:57 AM' timestamp='1303695894' post='156332']

Posto Klinik ne moze da vozi iz tehnickih razloga, cekamo izmenu u BMW KLUB DRIFT Team-u ;)

Koji tehnicki razlozi, mrzi kotruljana da se osisa i obrija?

Link to post
Share on other sites
' date='27 April 2011 - 11:50 AM' timestamp='1303897021' post='156529']

16 Igor Stevanovic

BMW KLUB DRIFT TEAM

BMW E30 3.5

80 Mirko Fabri

BMW KLUB DRIFT TEAM

BMW E30 3.5

Tandem dva 6-taka sa 3.5litarskim motorima.. Neka je sa srecom..

Link to post
Share on other sites

Lose se kik izrazio ne tehnicki vec zdravstveni problem tesko se moze voziti drift sa nogom u fiksacionom zavoju bicu srecan da dodjem i kao posetilac ali ne brinite Bor je krajem meseca

Link to post
Share on other sites

mnogo losa organizacija...tribina kao da je nije ni bilo,propratna desavanja ocajna...sve u svemu vazno je da su naplatili karte a ti juri negde iza zice i viri...razmislicu o dolasku na neki sledeci KOE..

Link to post
Share on other sites

Evo ja se vracam sa KOE i mogu da kazem da se svasta izdesavalo :) jeste kisa zajebala stvar ali sve u svemu dobro je bilo...

Link to post
Share on other sites

Paaa...mogu vam reci da je uspeh samo ucestvovati u tome...

Svaka cast svim nasim momcima koji su imali srce, volju, mooda, da ucestvuju u svemu ovome...

I veliki bedak i greota sto Kurbalija nije vozio...

Link to post
Share on other sites

Ja sam bila nekih 3 sata I odgledala samo kvalifikacije...

Bilo je skoro 50 takmicara biralo se top 32...

Na svakoj krivini stoji po jedan sudija sa crvenom zastavicom u ruci..

Kada auto prodje kraj sudije ovaj digne ili ne digne zastavicu...

Nekad samo digne nekad mahne zastavicom...

Logicno je pomisliti da mahne crvenom zastavicom kada je napravljena greska...

Pa stoga, stalno sam se cudila kako to da sudija misli da je greska kad ja mislim da je perfektno... :)

Voditelj suvoparno najavljuje takmicare...

I tako prolazi 2 saaata...

Zadnjih pola sata voditelj objavljuje: da vidimo sta ce sudija da kazeee...daaa, svidja mu se, digao je zastavicuuuu....i drugi sudija je digao zastavicuuuuu...itd...

99% sam sigurna da ni voditelj do pred kraj nije znao sta znaci kad sudija mahne zastavicom... :blink:

100% sam sigurna da 70% onih posetilaca tamo ne znaju pravila igre...

I ne znam zasto je potrebno da trcimo po nekim sajtovima i trazimo pravila igre I “govore tela sudija” kada to ONAJ koji vodi program treba da napomene u par reci...

I tako svaki put i tako vec 3 godine...narod gleda, a ne zna sta gleda, odgleda 2-3 sata i ode kuci...a suvoparni voditeljui citaju imena i prezimena i modele auta...maaaa daaaaaj...

Link to post
Share on other sites