iskustva sa e 32...


Recommended Posts

zanima me potrosnja recimo e 32 730i,a automatskim menjacem i sa klasicnim, kako se kod automatika ponasa mod e,sport , im/mud snov/ stta je vec,naravno od ljudi koji su to vozili i koji voze,kako je na plinu,benzinu itd,planiram da pazarim jedan,tu sam vec u nekim pregovorima da menjam za moju kocku itd,pa eto cisto iskustva,kako idu,koja im je krajnja brzina, kakav je za vucu auto prikolice itd itd,doduse to je prikolica za vucu automobila, kakav je po snegu ledu,kako se ponasa abs i tako, to, kako idu paketi opreme,vidim da neki imaju neki nemaju racunar sa strane tamo iznad piksle,cemu taj racunar sluzi i tako to :pleasantry:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ja sam zadovoljan sa e32...

imam m30 u njemu i vozim ga na plin, potrosnja mu je oko 17l plina u gradskoj voznji... na otvorenom se spusta u zavisnosti od voznje i do 13l...

moj je manuelni... i na njemu je ostao dif. od 750 koji je ranije bio, ne znam da li to ima uticaj na potrosnju...

ima dovoljno snage da vuce tu prikolicu, trom je na niskim obrtajima, ali se u visokim zna razigrati...

ipak je to 7-ca... u poredjenju sa kockom, mnogo visa klasa...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

sto se tice potrosnje , ona ti je oko 17l kao sto je rekao kolega gore vec

automatik se ponasa kao i na svakom drugom autu

naravno , ocekuj da na plinu vuce malo teze , cak i sa sekventom

za vuchu prikolice dusu dao , taj kompjuter iznad piksle ti je standardan , pokazuje potrosnju , vreme , ima cak i neke kao blokade brzine i sta ti ja znam

za sneg nisu toliko losi posto su teski , jedan sper diferencijal ti resava dosta

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...