Daljinsko zakljucavanje, ne radi


Recommended Posts

Guest mishkom

Dakle imam problem, ne radi me daljinsko zakljucavanje. Dok zakljucavanje na kljuc radi besprekorno i preko daljinca od alarma, kad aktiviram alarm, zakljucava sva vrata.

Prvo sam mislio da je do baterije, medjutim nije, zamenio sam bat i ipak nije do nje.

Kada sam uzeo auto secam se da ni tada nije radilo zakljucavanje, ali radilo je odkljucavanje i otvaranje gepeka na daljinac.

Googlao sam malo, moze da bude do nekog releja mada svi preporucuju da se programira kljuc prvo, a da postupak za programiranje se nalazi u auto dati, koju ja nemam. Moze li neko da mi pomogne?

I drugo pitanje za istu oblast, kako da uradim inspekciju? 7 i 19? 7 i masa?

Link to post
Share on other sites
Guest mishkom

Citam malo vas forum, pa mozda se problem sastoji u necem prostijem. Vidim da posoje baterije u tabli, i da se menjaju, a predpostavljam da je kod mene to mozda i problem, obzirom da mi sat nikada nije tacan..?

Link to post
Share on other sites

ako mislis na reset intervala zamene ulja , to na e46 ide ovako

drzis reset dugme za kilometrazu na tabli ,okrenes kljuc ( dali na prvi polozaj ili na polozaj kontakta probaj nisam siguran) kada se ispise na tabli reset pustis dugme,stisnes ga opet,i resetovan je.oduzmes kontaakt i to je to

Link to post
Share on other sites
Guest mishkom

To je to sto se tice kljuca, odo da programiram.

A za reset intervala zamene ulja, ne pomaze, ono sto sam video to je samo test, imam test za kilometrazu, za ceo sat, proverava kazaljke i lampice. Nisam naleteo na reset za ulje

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nije to do kodiranja kljuca ako ti samo ne radi zakljucavanje a otkljucavanje i otvaranje gepeka radi. Problem je u modulu centralne brave koji ti se nalazi iza onog pretinca kod suvozaca. Izvadis modul i zamenis hladnim lemom relej koji se mnogo tesko nalazi. Ja sam imao taj problem samo sa otkljucavanjem i poludeo sam. Ako si negde blizu nisa javi se dacu ti broj elektricara koji ima te relejei zameni ih za 10 min. 0641132662 Nikola

Link to post
Share on other sites