(NE) PREPORUCUJEM...ovakve avanture :)


Recommended Posts

meni se cini da se vise auto dere nego sto ide!

treba da te provoze neko ko vozi teli da vidis sta je voznja avalom!

Ako malo sracunas vreme i oduzmes ove koji su me usporili, doci ces do vremena ~02:40sec, a auto je vozen recimo sa 80% mogucnosti, raspitaj se za vremena na rally-ju pa mi javi valja li to nesto :)

Link to post
Share on other sites

Sada je ok, mislim posle rekonstrukcije i prosirenja tunela i puta...

A pre toga rupa koliko hoces, maltene kaldrma a na vecinu tunela dva slepera nisu mogla da se mimoidju...milina :lol:

Link to post
Share on other sites

...i...ovde treba ici definitivno...TRASFAGARASAN - Rumunija

iako je Top Gear predstavio Rumune u groznom svetlu (zabit, ciganija itd...) na kraju su rekli da je ovo the BEST ROAD IN THE WORLD

...Ponosni Rumuni :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

KORIDOR 10 ....Sta jos fali:

koridor10.jpg

"Najnoviji rok je polovina 2013...

Ako Koridor 10 i bude završen do polovine 2013, biće odlično, jer se za celu deceniju u Srbiji izgradilo tek stotinjak kilometara autoputa: po dvadesetak kilometara na severnom i isto toliko na južnom kraku i uz jedvite jade nova traka od Novog Sada do Beograda, s tim što još nije kompletirana u zoni beščanskog mosta, a most bi, navodno, trebao da se pusti u saobraćaj na jesen (?)"

Link to post
Share on other sites

Ako malo sracunas vreme i oduzmes ove koji su me usporili, doci ces do vremena ~02:40sec, a auto je vozen recimo sa 80% mogucnosti, raspitaj se za vremena na rally-ju pa mi javi valja li to nesto :)

hahahah oduzmes vreme :) :) dobro pitacu samo mi reci tacno gde si poceo da meris a gde si zaustavio vreme!?

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Ni peske ni biciklom nije bezbedno, neko bi pokusao da se prestroji na foru ne gledajuci pa bi oborio nesretnog pesaka ili biciklistu :D

Helikopterom :lol:

hahahah oduzmes vreme :) :) dobro pitacu samo mi reci tacno gde si poceo da meris a gde si zaustavio vreme!?

Zna se gde je start kada su trke na Avali, tacno tamo gde sam poceo da merim i zavrsetak, tacno na izlazu na parking gde je prestao video...

druze kostnjak rekord staze je 4.56,7 izgleda da si ti nadmasio rekord upola sa tvojim oduzimanjem :)

Druze malo te zeza geografija, a i matematika... Rekord Avale je 02min i 05sec, od podnozja do vrha (ne ceo krug)

Link to post
Share on other sites

ma ja kazem peske! :)

odlazak na posao: busom 30 min, autom 60 min, peske -

povratak sa posla: busom 45 min, autom 50 min, peske 60 min....pa sad, sta se tu vise isplati...a i gde je vece nerviranje...

znaci, patike u torbu i prezuvanje posle posla....a i mnogo smo debeli i neaktivni :)

Link to post
Share on other sites

..a moze i ovako , jedan kvalitetan gradski bicikl (mountain bike , ali sa ravnim gumama) , prepolovis vreme putovanja , trose se kalorije , linija (hehehe) , kardiovaskularni sistem , pluca i ublazavanje efekta nikotinske zavisnosti...i bezbroj prednosti , da ne spomonjem ustedu ..benzin . itd ... globalno zagrevanje ... :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...