Recommended Posts

Meni se desava da kada uletim u neku krivinu u levo kao manijak da se upale 4 zelene i budu upaljene dok ne iskljucim auto pa kad ga upalim one se iskljuce, ne znam zasto se to desava, mislio sam prvo da mi fali ulja ali sam proveravao ulje i imam ga skoro do max... Zasto se to desava, ali samo kad uletim ulevo malo brze a u desno kad idem ne pale se... <_< :e30:

Link to post
Share on other sites

buraz, otvoris haubu,nadjes onaj konektor za dijagnostiku okrugli,otvoris ga , e sad unutra imas vise sitnijih ulaza ali pored svakog ima broj,nadjes broj 7,uzmes kabel od unimera ili neku zicu 50 cm,mislim dovoljno dugacku da stavis jedan kraj na masu ili ti nulu od akomulatora a drugi kraj na taj konektor broj 7,drzis tako 10 tak sekundi i inspekcija ce se ponistiti.daj kontakt dok to radis,probaj pa javi, pozdrav.

Link to post
Share on other sites

Jel ja ili on? Ja sam to uradio posle zamene ulja i uspeo sam da resetujem, ali rekao sam, kad upalim auto one se pogase a upale se kad malo besnim... Ne znam zasto :( milim da to ne valja... :huh:

Link to post
Share on other sites

Pitanje je bilo za mene :D

buraz, otvoris haubu,nadjes onaj konektor za dijagnostiku okrugli,otvoris ga , e sad unutra imas vise sitnijih ulaza ali pored svakog ima broj,nadjes broj 7,uzmes kabel od unimera ili neku zicu 50 cm,mislim dovoljno dugacku da stavis jedan kraj na masu ili ti nulu od akomulatora a drugi kraj na taj konektor broj 7,drzis tako 10 tak sekundi i inspekcija ce se ponistiti.daj kontakt dok to radis,probaj pa javi, pozdrav.

Hvala prijatelju uspelo je !

To mi se desilo jer sam 6-7 puta vadio akumulator iz auta i upalio !

LOCK ovo Nemanja, hvala !

Link to post
Share on other sites

Nece drugari....nisam uspeo! Resetovao sam,ugasi lampice,zatim upalim auto i to je OK sve dok ne stanem,ugasim ga ,i kada startujem ponovo ka kontaktu svetla i kad upalim auto nece da se pogase....to su baterije u tabli izgubile snagu i prazne su...to da znate ko ima slicne probleme...pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Ja sa imao isti problem,znaci,promijenio ulje i resetovao lampice,upalilo se 5 zelenih,rekoh-milina :)...i sve je ok jedno 3 sata i kad sam opet dao kontakt vrate se one crvene i zute...i tako sam probao nekoliko puta i sve ista stvar...nervirale su me te lampice,pogotovo po noci...zato sam skinuo tablu i skinuo lampice sa iglica(mogu bez problema da ih vratim) i od tada sam srecniji,znam kad da mijenjam ulje i eto...e,sad,ne kazem da i vi to treba da radite...ako znate zbog cega se lampice opet pale recite,rado cu moje vratiti u tablu...pozdrav...

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Meni se desava da kada uletim u neku krivinu u levo kao manijak da se upale 4 zelene i budu upaljene dok ne iskljucim auto pa kad ga upalim one se iskljuce, ne znam zasto se to desava, mislio sam prvo da mi fali ulja ali sam proveravao ulje i imam ga skoro do max... Zasto se to desava, ali samo kad uletim ulevo malo brze a u desno kad idem ne pale se... dry.gif :e30:

Kod mene isti slučaj,jedino što se pali žuti check.(možda se sliva vodurina iz rezervoara u pumpu):huh:

Link to post
Share on other sites